Site önerisi

ebraresx

Paylaşımcı Üye
Kuşum için bir şeyler alıcam ( mineral blok suluk oyuncak vs) trendyol gibi sitelerden alıcaktım her şey okey fakat yemini değiştirmek istiyorum versele laga alıcam ordaki bu yemi satan satıcıların yorumlarına baktığımda orjinal değil , bölünmüş vs gibi yorumlar gördüm güvenemedim. Önerebileceğiniz güvenilir bi site var mı?

Kuşum için bir şeyler alıcam ( mineral blok suluk oyuncak vs) trendyol gibi sitelerden alıcaktım her şey okey fakat yemini değiştirmek istiyorum versele laga alıcam ordaki bu yemi satan satıcıların yorumlarına baktığımda orjinal değil , bölünmüş vs gibi yorumlar gördüm güvenemedim. Önerebileceğiniz güvenilir bi site var mı?
Akyol kardeşler öneririm.

Bir kaç kere juenpetmarket'ten alışveriş yaptım. Benim için kendileri 1 numara. Kargoda aşırı hızlılar, fiyatları çevremdeki bir çok petshopa göre çok uygun ayrıca bir problem yaşarsanız hemen sorunu çözmede yardımcı oluyorlar.

ben yeni yem değişimi yaptım. baya memnunum tavsiyede ederim. Beyazdeğirmen bravo B 302 yemini deneyebilirsiniz.

Geri