Sirkeli su

cihat0138

Yeni Üye
Selamın aleyküm kuşlarım tüg döktükleri için sirke ile karışık suyu spreyle üstlerine sıktım sıkarken hapsuruyorlar sıkıntı olurmu arkadaşlar bı cwp verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler birde b vitaminini tüğ döken muhabbet kuşu kuşuna kaç günde bir verilmesi lazım şimdiden teşekkürler

Aleykümselam,
Sirke yoğunluğu olabildiğince az olsun. Eğer ki üşüdükleri için hapşırıyorsalar bu uygulamayı yapmayın. Burun deliklerine doğru sıkmamaya özen gösterirseniz hapşırmazlar.
Tüy döküm dönemlerinde b vitamini kullanımı haftada 2 gün yeterli olur. Suyu 8 saatte bir yenileyin. B vitamini olarak bt amin forte iyidir. Yarım suluğa(50ml) 5 damla olarak uygulanır. Aşağıya konuyu bırakıyorum, başlıklara bakarsanız uygulanması gerekenler fayda sağlayacaktır.

Aleykümselam,
Sirke yoğunluğu olabildiğince az olsun. Eğer ki üşüdükleri için hapşırıyorsalar bu uygulamayı yapmayın. Burun deliklerine doğru sıkmamaya özen gösterirseniz hapşırmazlar.
Tüy döküm dönemlerinde b vitamini kullanımı haftada 2 gün yeterli olur. Suyu 8 saatte bir yenileyin. B vitamini olarak bt amin forte iyidir. Yarım suluğa(50ml) 5 damla olarak uygulanır. Aşağıya konuyu bırakıyorum, başlıklara bakarsanız uygulanması gerekenler fayda sağlayacaktır.
Nekton b komplex vitamini var onu kullanıyorum olur demi bu vitamin teşekkür ederim bilgi için bu arada

Hayır toz şeklinde yemlerinemi koyalim yoksa suyunami yem komlexi diyor ama resmini attım size

Ekli dosyalar

• IMG_20230411_181003.jpg
    IMG_20230411_181003.jpg
    122 KB · Görüntüleme: 2
Geri