sirke alerji yapıyor olabilir mi?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan ömerve
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ömerve

Emektar Üye
Uzun zaman önce rahatsız olan kuşumun ağzına sirke damlatmıştım.Bütün gün kusar gibi yapmıştı sonra geçmişti.Bende heralde tiksindi vs dedim üstüne durmadım.Geçenlerde dışarı koydum güneş almaları için.Baktım çok sıcaklamışlar hem uzun zamandır yıkamıyodum iyi olur diye fısfısı tamamen su dodurup iki damla sirke damlattım.Sonra fıslattım.Yine aynı kusma hareketini yaptı.Halbu ki içirmedim bile ki boğazına vs kaçtı desem.Alerji mi yapıyor ki acaba?Arada sularına da damlatıyorum ama o zaman yapıyor mu hiç dikkat etmedim

Alerji değil de kokusundan rahatsız olma gibi geldi bana. Koku insanın genzinş yakar ya, onun gibi. Benim düşüncem bu şekilde.

SM-A500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yanlış hatırlamıyorsam başka bir konuda selçuk hoca koku duyusu gelişmemiş demişti muhabbetlerde o yüzden sanmıyorum

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam allah aşkına tam fısfıs suya 2 damla sirkeden nasıl bir etki beklediniz ? Bırakın alerjiyi hiçbir etki yapmaz emin olun. Göle maya çalmaya benzedi bu durum. Sirke alerji yapar mı ? Küçük bir ihtimal de olsa evet. Ama sizin kuştaki o hareket %99.9 sirke ile alakalı değil.

Son düzenleme:
Sirke ile alakali değil su geldiğinden dolayi yapmıştır

Hocam allah aşkına tam fısfıs suya 2 damla sirkeden nasıl bir etki beklediniz ? Bırakın alerjiyi hiçbir etki yapmaz emin olun. Göle maya çalmaya benzedi bu durum. Sirke alerji yapar mı ? Küçük bir ihtimal de olsa evet. Ama sizin kuştaki o hareket %99.9 sirke ile alakalı değil.
Anladım hocam doğrudur.Normalde yapmıyor o yüzden o geldi benim aklıma.Bir kaç gündür de takip ediyorum gün içinde yok.

Sirke ile alakali değil su geldiğinden dolayi yapmıştır
Yanlış hatırlamıyorsam başka bir konuda selçuk hoca koku duyusu gelişmemiş demişti muhabbetlerde o yüzden sanmıyorum

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Alerji değil de kokusundan rahatsız olma gibi geldi bana. Koku insanın genzinş yakar ya, onun gibi. Benim düşüncem bu şekilde.

SM-A500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler cevaplar için

Geri