Siddet dolu bir gun...

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Hulyaa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hulyaa

Paylaşımcı Üye
Acik mavi erkek ve sari suratli iki kusumun yanina. beyaz disi ve karisik renkli erkek kus geldi. Sari suratli kusumun erkek oldugu dusunerek gelen kafese koyup. beyaz disiyi aldim ve acik mavi kusumun yanina saldim es olmalari icin. Ilk an iyilerdi disi kuyruk kaldirdi ama erkek bisey yapamadi. Ustunden 3 gun gecti ve disi erkegi pek yanina yanastirmiyo surekli surtusme kavga gibi mevcut. Asil konum su. Az once hepsini saldim ucsunlar diye sari surat acik mavi kusun yanina gitti 1 bucuk 2 ay beraber kalmislardi. Kavga ettiler. Acik mavi kus beyaz kusa gitti kavga ettiler. Karisik renkli olan kusta beyaza gitti dayak yedi geldi. Kimse kimseyle anlasamiyo mu noluyo cozemedim kimle kimi es tutucam ben. 2 kafes 4 kus var. Sari suratla acik mavi kusu yine ayni kafese koydum. Simdide beyazla acik mavi birbirlerine otup basimi agrittilar. Ne onla nede onsuz olmuyo diyo resmen. Napicam benģģģnnnn...

Ekli dosyalar

• 20180621_173425.jpg
    20180621_173425.jpg
    3.5 MB · Görüntüleme: 21
Tartışanları ayrı kafeslere koyun. Belli müddet sonra birleştirirsiniz yeniden kavga ettiklerini gözlemlediğiniz an hemen ayırın.

Geri