seyahat için çözüm arıyorum

keditanricasi

Yeni Üye
merhaba muhabbet kusum 5 aylık.il dısına gitmem gerekiyor.bir hafta kadar orda olacagım.bırakabilecegim sadece 1 tanıdıgım var farklı bir ortam olunca strese girer mi seyahate goturemiyorım da kusum için endişeliyim ne yapmam gerektiğine karar veremiyorum çözüm önerilerinize ccok ihtiyacım var

Ortam değişikliği olunca strese gire bilir b vitamini varsa tanıdığınıza bırakın

Yanınızda götürseniz bile ortam değişikliği olucak en iyi arkadaşınıza bırakın
tembihleyecegim zaten goruntulu gorusmede saglayacagım.ishal için ilk günlerinde olmustu almıstım ishal ilacı onu versem onlara dıskısını kontrol etseler duruma göre suluguna damlatırlar kesiyor hemen ishali.birde şey kafesini kapalı mı tutsunlar acık mı brn pek cıkacagını zannetmiyorum ama belli de olmaz

tembihleyecegim zaten goruntulu gorusmede saglayacagım.ishal için ilk günlerinde olmustu almıstım ishal ilacı onu versem onlara dıskısını kontrol etseler duruma göre suluguna damlatırlar kesiyor hemen ishali.birde şey kafesini kapalı mı tutsunlar acık mı brn pek cıkacagını zannetmiyorum ama belli de olmaz
Yeni ortam olacağı için kafesin kapısını açmasınlar etrafa çarpa bilir bıraka bilirsiniz ilacı her hangi bir değişim olursa verirler ilacı

Yeni ortam olacağı için kafesin kapısını açmasınlar etrafa çarpa bilir bıraka bilirsiniz ilacı her hangi bir değişim olursa verirler ilacı
gün icinde salonda mı dursun,evde 5 yasında bir cocukta var o yüzden fikrim gunduz odada dursun yatarken de üstünü örtüp sakince salona koysunlar. cunku gece kalkar ederler veya bir ses olır kuşun tedirgin olup uykusundan olmasını istemem.zaten yeni bir ortamda bir süre guvende hissrtmeyecektir ne dersiniz

gün icinde salonda mı dursun,evde 5 yasında bir cocukta var o yüzden fikrim gunduz odada dursun yatarken de üstünü örtüp sakince salona koysunlar. cunku gece kalkar ederler veya bir ses olır kuşun tedirgin olup uykusundan olmasını istemem.zaten yeni bir ortamda bir süre guvende hissrtmeyecektir ne dersiniz
kuşun yalnız hissrtmesini de istemem ama sanırım streslenip hasta olmasından iyidir

Ortam sıcaksa yani evin sıcaklığı sabitse sıkıntı olmaz eğer sıcak oda dan soğuk oda ya geçiş olursa kuş rahatsızlana bilir tabii ki çocuk merak gereği kuşun yanına gidebilir uzak durması iyi olur

Ortam sıcaksa yani evin sıcaklığı sabitse sıkıntı olmaz eğer sıcak oda dan soğuk oda ya geçiş olursa kuş rahatsızlana bilir tabii ki çocuk merak gereği kuşun yanına gidebilir uzak durması iyi olur
sabit
Mesela akşam yemek yerken çay içerken bir arada dura bilir ama insanlarda yabancı gele bilir
kac kere bize geldiler sevdirmedi belki ama parmaklarına alıp konustular seviyolat kuşu onlarda beni tedrgin eden cocuk hareketli sımarık biraz ondan dedim

Kuşunuzu yaşıt kuşlarla olan hobi hanemde misafir edebilirim. Bu kadar stres yapmanıza gerek yok..

ishal ilacının resmini atarmısınız, yada markasını söyleyebilirsiniz çünkü ilaç kalitesiz olabilir

hemen (skt 2021.02) mutfakta çekmecede duruyordu 4 ay once almıştım ilk geldigi gün
iyi gibi gözüküyor ama hiç görmemiştim bu ilacı şu ana kadar, ama birçok satış sitesinde yüksek puan almış ve bir çok kişinin muhabbet kuşu iyileşmiş, ama tam olarak bilmiyorum.

Geri