Sarımsaklı su kullanılmalı mi

Mhhbetkusutr

Meraklı Üye
Arkadaşlar kuşum soğuk almış bir arkadasim sarımsaklı su ver dedi verilmesi doğru mu naisk verilmeli

Kuşunuzun ve dışkısının fotoğrafını ekler misini? Kafanıza göre sarımsaklı su kullanmanız doğru olmaz,

Dışkıyı yarın peçete uzerinde net bir sekişek atayım uyuyor şimdi ama gün içinde kabarık duruyor bu aralar yerde gezmeye başladı ve yemliğin önünde uyudu

Dışkıyı yarın peçete uzerinde net bir sekişek atayım uyuyor şimdi ama gün içinde kabarık duruyor bu aralar yerde gezmeye başladı ve yemliğin önünde uyudu
Tamam dışkıyı atın ki daha sağlıklı yorumlar yapalım. Şimdilik taze meyve sebze vererek vitamin ihtiyacını sağlayabilirsiniz. Elma dilimi uzatın mesela.

IMG_20181122_160406.jpg

Ortadaki suyu ben döktüm , birde dışkısı yesil ve uzerinde beyazlık var katı ,kuruyunca böyle gözüküyor sağlık durumu nasil

Bazı dışkılar normal bazılarının beyazı sıvı gibi görüyorum ben. Üşütmeden şüpheleniyorsanız suluğundaki tam dolu suyuna dört damla limon damlatın. Suyu günlük yenileyin iki üç gün kullanın. Her gün uygulamayı yenileyin iki üç gün sonra da normal su. Bulunduğu ortam soğuk olmasın, cereyana maruz kalmasın.

Geri