Salyalı kusma

hayvanseverr

Paylaşımcı Üye
Kuşum erkek 7 aylık bugün halsizlik vardı saat 5.30 civarından itibaren halsizleşti ve uyuklamaya başladı ama biz varken gayet canlı ve hareketliydi az öncede salyalı kustu. Kusmuğun da kaka yok

Ekli dosyalar

• IMG-20181216-WA0012.jpeg
    IMG-20181216-WA0012.jpeg
    1.3 MB · Görüntüleme: 25
Kusarken halsiz halsiz miydi yoksa bir şeyr heyecanlanıp tüylerini kabartıp göz bebeklerini küçültürken mi kustu? Bunun gözlemini yapmanız önemli. Şimdilik suluğundaki tam dolu suyuna üç dört damla elma sirkesi damlatın ve dediğim şeyi gözlemleyin yarın bunun cevabını yazarsanız iyi olur.

halsizlik vardı ve uyukluyordu kustuktan sonra rahatladı, yem yedi, toparladı biraz daha kendini,tüyleri normal durumuna döndü, dün vitamin verdikten sonra başladı taze su ile değiştirdim vitamin fazla geldiğinde de olabilirmiş diye okudum

Ne vitamini verdiniz?haftada 2 kere yeter fazlası zarar.

Ne vitamini verdiniz?haftada 2 kere yeter fazlası zarar.
multivitamin vermiştim tam dolu suluğa 5 damla damlattım ama üşütmüş sanırım dün geceden beri sıcak tutuyorum,gece taze su verdim, öğlende 3 damla elma sirkesi damlattım bugün daha iyi başka kusma ya da tüy kabarma problemi yaşamadık fakat dışkısı biraz sulu

multivitamin vermiştim tam dolu suluğa 5 damla damlattım ama üşütmüş sanırım dün geceden beri sıcak tutuyorum,gece taze su verdim, öğlende 3 damla elma sirkesi damlattım bugün daha iyi başka kusma ya da tüy kabarma problemi yaşamadık fakat dışkısı biraz sulu
yabancı forumda bazı vitamin takviyesinin kuşu ishal yaptığını okumuştum.b vitamini koyunca mesela benim kuşlarım çok su tüketiyor.

Geri