Sabahtan beri böyle anlayamadım

Hamzaxaxsa

Yeni Üye
Muhabbet kuşum sabahtan beridir hiçbirşey yemiyor sudan içmiyor sadece olduğu yerde kabarıp uyuyor gibi duruyor birde çok dengesini kaybediyor yürürken ayaklarını sanki kullanamıyormuş gibi uyuşmuş gibi sanki ayakları basamıyor gibi böyle çok etkilendim bende onun bu durumundan tam açıklayamamış olabilirim etkisinden dolayı kb birde kakası böyle sıvı şekilde yeşil beyaz gibi olduğu yerde düşecek gibi oluyor bu kadar videosu burada :

Sizce ishal olmuş olabilir mi
Bilmiyorum ki yarın veterinere goturecegimde ama bu gece bari 1 2 faydam olsun istiyorum ishal daha öncede oldu ama böyle dengede durmakta zorluk yaşamadı gene yemini yedi hareketliydi başka birşey olmuş diye düşünüyorum ishal benimde aklıma geldi

Bir yere çarpmadıysa yeterli beslenememeden denge bozuklugu yaşıyor olabilir. Dışkı fotoğrafı atar mısınız

Bir yere çarpmadıysa yeterli beslenememeden denge bozuklugu yaşıyor olabilir. Dışkı fotoğrafı atar mısınız
Genelde odamda salıyorum çay içmeye bizimkilerin yanına gidiyorum
Atıyorum birde sey diyeceğim yarın sabah 11 de veterinere randevu aldimda inşallah geceyi geçirebilir
15477485334631304637347.jpg

Genelde odamda salıyorum çay içmeye bizimkilerin yanına gidiyorum

Atıyorum birde sey diyeceğim yarın sabah 11 de veterinere randevu aldimda inşallah geceyi geçirebilir Ekli dosyayı görüntüle 33519
Kuş ishal meyve sebze mama veriyorsan hemen kes sadece yem kalsın haşlanmış patates, dal darı, yulaf verebilirsin iyi gelir suyuna çay kaşığnın ucuyla türk kahvesi atabilirsin ya da bir kaç damla limon damlat yarın götürene kadar sıcak tut hayvanı uzun bir zamandır yem yemiyorsa elle beslemeyi dene ya da şırınga

Dışkılar bozuk. Kuş için b vitamininiz var mı? Avcunuza yem döküp yedirmeyi denedimiz mi?

Kuş ishal meyve sebze mama veriyorsan hemen kes sadece yem kalsın haşlanmış patates, dal darı, yulaf verebilirsin iyi gelir suyuna çay kaşığnın ucuyla türk kahvesi atabilirsin ya da bir kaç damla limon damlat yarın götürene kadar sıcak tut hayvanı uzun bir zamandır yem yemiyorsa elle beslemeyi dene ya da şırınga
Yemliği önüne getiriyorum 2 3 tane yiyor yarim saatte bir birde haşladım patates ama onu sadece dilini deydiriyor gibi yiyor genede getiriyorum önüne yarın sabaha kadar böyle yapicam ondan sonra veterinere goturucem 11 de zaten çok teşekkür ederim yardımınız için

Yemliği önüne getiriyorum 2 3 tane yiyor yarim saatte bir birde haşladım patates ama onu sadece dilini deydiriyor gibi yiyor genede getiriyorum önüne yarın sabaha kadar böyle yapicam ondan sonra veterinere goturucem 11 de zaten çok teşekkür ederim yardımınız için
Az yemesi bile iyi siz yine yedirmeye çalışın birşeyler yarına kadar sıcak tutun birşey olmaz inşallah gelişmeleri yazarsınız

Az yemesi bile iyi siz yine yedirmeye çalışın birşeyler yarına kadar sıcak tutun birşey olmaz inşallah gelişmeleri yazarsınız
Ya şuan olduğu yerden kafesin altına atladı ve yukarı çıkamıyor ayakları tutmuyor gibi sanki böyle iyice çöktü yere ayakları in üstüne hareket edemiyor alıyorum koyuyorum gene atlıyor yere

Ya şuan olduğu yerden kafesin altına atladı ve yukarı çıkamıyor ayakları tutmuyor gibi sanki böyle iyice çöktü yere ayakları in üstüne hareket edemiyor alıyorum koyuyorum gene atlıyor yere
Az beslenmeden güçsüz düşmüştür elinizde vitamin varsa önce suya katın sonra o sudan 1 2 damla içirmeye çalış kuşa youtube dan kuşun ağzına damla nasıl damlatılır videoları izle

Kafes tabanına düşüyorsa yukarı koymaya çalışma sürekli debelenmesin hayvan

Yumurta maması yapıp yedirmeye çalışabilirsiniz protein sağlar
Hocam hiçbirşey yemeyi kabul etmiyor yanına yem döktüm artık sabah ola hayrola elimden birşey gelmiyor çok kötüyüm kendimde ameliyattan cikali 1 hafta oldu daha sabah randevum var 11 de veteriner ile inşallah sabah ıyii olur da götürürüm

Geri