Sırt tüyleri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Btl11
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Btl11

Yeni Üye
Muhabbet kuşum sırtından tüy koparırken bağırıyor, neden olduğunu çözemedik. Kesin bişey söyleyip yardımcı olacak kişi var mı?

Ben de senin ne anlatmaya çalıştığını çözemedim. Anlayıp bana yardımcı olabilicek birisi varmı :)
Anlatılcak bişeyde yok aslında, sırtını kaşıyo ve tüy koparıyo o tüyü koparırkende bağırıyo canı acıyo sanırım, yara bere bişey yok, şişlik veya göçük bişeyde yok

Anlatılcak bişeyde yok aslında, sırtını kaşıyo ve tüy koparıyo o tüyü koparırkende bağırıyo canı acıyo sanırım, yara bere bişey yok, şişlik veya göçük bişeyde yok

Şimdi oldu :) Kuşunda parazit sorunu olabilir. Kuşun ensesine bir damla vilmectin damlat, on gün sonra tekrar bir damla damlat bişeyi kalmaz. Youtube ta vilmectin videosu var oradan izle, ister vilmectini alıp kendin damlat ister veterinere götür o damlatsın ;)

Şimdi oldu :) Kuşunda parazit sorunu olabilir. Kuşun ensesine bir damla vilmectin damlat, on gün sonra tekrar bir damla damlat bişeyi kalmaz. Youtube ta vilmectin videosu var oradan izle, ister vilmectini alıp kendin damlat ister veterinere götür o damlatsın ;)
Teşekkürler :)

Bende sen kopartıyorsun sandım bende vilmectin kullanıyorum ve memnunum

Geri