Sıkıntı varmı

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan elzzem
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

elzzem

Yeni Üye
6-8 aylık kendi erkek kuşuma 2 tane yavru getirdim pek anlaşamadı bu sefer yetişkin alayım dedim yanlız bu kuşunda resimdeki gibi bir durumu var kuşu aldığım üretici 1 ay önce yavru yaptığı için bu şekilde olduğunu söylüyor sıkıntılı bir durummudur özellikle üstad @Selçuk YÜKSEL kuş biraz hareketsiz tabi geleli 3cü günü tüylerindede sanki bi dökülme söz konusu hassas elime aldığımda 2 3 tüy hemen döküldü.

buda benim kuşum biraz ufak bir kuş uyum konusu sıkıntı olurmu onuda merak ediyorum.
WgWCrw.jpeg
[/IMG]
WhatsApp Image 2018-03-23 at 20.01.08.jpeg

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2018-03-22 at 17.21.24.jpeg
    WhatsApp Image 2018-03-22 at 17.21.24.jpeg
    138.5 KB · Görüntüleme: 8
Ciddi bir problemi yok gibi. Kuş tüy değişim evresinde zamanla düzelir. Sularına haftada iki kez multivitamin. 4-5 kez de probiyotik katın. Düzelecektir yüksek ihtimal.

Hocam tam olarak marka veya serbest ise link atarmısınız erkek kuşumunda bunları içmesi problem olmaz değilmi ?

doğum yaptığı içinmi bu şekilde hocam biraz tedirgin insanımdır :S

Korkacak birşey yok. Probiyotik olarak diazyme 256 veya başka marka da olabilir , vitamin olarak da hiprachok , omnivit , mutavit , fertivit , nekton , hobi S , vs vs markalardan biri olabilir. İkisine de verin tabi.

Hocam multivitamin olarak hobi S alacağım.

Probiyotik konusunda probiyotikli mamaya aklım takıldı linki http://naturbird.com/urun/probiyotikli-muhabbet-kusu-mamasi-1-kg/

diazyme 256 direk almakmı bu şekilde almakmı makul karar veremedim.kuş kumu aldığımız yemlerin içinde sanırım bulunmuyor onada marka verebilirmisiniz.
Prebiyotikli mama alırsanız sadece mama yerken prebiyotik alır sadece prebiyotik alırsanız mama harici de sulukda n yada hangi gün ne veriyorsanız ondan verebilirsiniz yani sadece prebiyotik alin

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Mustafacakmak Anladım hocam öyle yapayım.peki bu çift arasındaki uyumu nasıl görüyorsunuz ? sizce yavrumu almalıydım yoksa başka bir cinsmi almalıydım biraz ufak kaldı erkek yanında sanki ? değiştirme şansım var.

Geri