Sürekli ishal

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Misal-
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Misal-

Yeni Üye
Muhabbet kuşlarım uzun süredir ishal.iki kuşumunda hastalık belirtisi yok ama. Gayet hareketliler yemek yiyorlar uçuyorlar herşey normal. Yeşillik vs vermiyorum .en son kuş kömürü aldım Yemlerine koyuyorum. Geçer dediler geçmedi diazyme 256 kullanıyorum, avi diar kullandım geçmiyor.vitakraft premium kullanıyorum yem olarak. Çevremde kuşlara bakan veteriner yok ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• 8A19B408-0820-4264-86E9-3301ADA5CFEF.jpeg
    8A19B408-0820-4264-86E9-3301ADA5CFEF.jpeg
    1.2 MB · Görüntüleme: 18
Muhabbet kuşlarım uzun süredir ishal.iki kuşumunda hastalık belirtisi yok ama. Gayet hareketliler yemek yiyorlar uçuyorlar herşey normal. Yeşillik vs vermiyorum .en son kuş kömürü aldım Yemlerine koyuyorum. Geçer dediler geçmedi diazyme 256 kullanıyorum, avi diar kullandım geçmiyor.vitakraft premium kullanıyorum yem olarak. Çevremde kuşlara bakan veteriner yok ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim.

Bu dışkılar ishal dışkısı değil. Sanırım sulu dışkı yaptığı için ishal diyorsun. İshal değil ama dışkıları kötü.

Kuşlarda hastalık belirtisi varmı? Halsizlik, iştahsızlık, kabarıklık, sürekli uyuklama, ağız kokusu, kusma vs.?

Bu dışkılar ishal dışkısı değil. Sanırım sulu dışkı yaptığı için ishal diyorsun. İshal değil ama dışkıları kötü.

Kuşlarda hastalık belirtisi varmı? Halsizlik, iştahsızlık, kabarıklık, sürekli uyuklama, ağız kokusu, kusma vs.?
Hayır hiçbir sorunları yok.ishal değilse sorun ne olabilir sizce
kafeslerde tahta tünekten başka bir şey kullanmayalım, ilaç kullanımını 1 haftalığına kesip dışkılarını bir daha kontrol edin. Kuş kömürünü yeme karıştırmak yerine ikram kabıyla verin
tırtıklı tahta tünek kullanıyorum zaten . Probiyotiği vermeyeyimm

hastalık belirtisi yok gayet hareketliler . İshal değilse ne olabilir sorun sizce

Hayır hiçbir sorunları yok.ishal değilse sorun ne olabilir sizce

tırtıklı tahta tünek kullanıyorum zaten . Probiyotiği vermeyeyimm

hastalık belirtisi yok gayet hareketliler . İshal değilse ne olabilir sorun sizce
veterinere gittiniz mi? ayrıca o tırtıklı tünekler kuşların tırnakları için iyi olsada ayağın iç yapısında sorunlara sebebiyet verebiliyor en iyisi pürüssüz tahta tünek kullanmak

Yemi değiştireyim bencede . gold vings bitkisel mamasını almıştım sevmediler . Bulunduğum yerde kuşlar için bilgili veteriner yok maalesef yoksa 100 kere götürürdüm, forumda belki böyle sorun yaşayan olmuştur diye düşündüm. Teşekkür ederim cevaplarınız için.

Geri