Röhnfried probiyotik ve vitamin kullanımı

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Yaagmur06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Yaagmur06

Meraklı Üye
Arkadaşlar merhaba,
Başlıktan anlaşılacağı gibi Röhnfried Gerwit W ve Röhnfried Entrobac Probiyotik aldım. Multivitaminin 1 litre suya 5 ml multivitamin oranı var. Bende 3.75 ml multivitamini şırınga ile ayarladım. 750 ml su ile karıştırdım. Elimde 1 litrelik şişe yoktu.
Aynı şekilde probiyotik 1 litre suya 5 g probiyotik oranı var.
Benim elimde '1 ölçek 10 g' ölçeğim var.
Siz nasıl hazırlıyorsunuz? Bende 5 g ölçek yok. 10 g'lık ölçeğin yarısını doldurup kullansam tam 5 g tutturamayabilirim diye kullanmayacam.
Siz nasıl uyguluyorsunuz?

LG-H840 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba,
Başlıktan anlaşılacağı gibi Röhnfried Gerwit W ve Röhnfried Entrobac Probiyotik aldım. Multivitaminin 1 litre suya 5 ml multivitamin oranı var. Bende 3.75 ml multivitamini şırınga ile ayarladım. 750 ml su ile karıştırdım. Elimde 1 litrelik şişe yoktu.
Aynı şekilde probiyotik 1 litre suya 5 g probiyotik oranı var.
Benim elimde '1 ölçek 10 g' ölçeğim var.
Siz nasıl hazırlıyorsunuz? Bende 5 g ölçek yok. 10 g'lık ölçeğin yarısını doldurup kullansam tam 5 g tutturamayabilirim diye kullanmayacam.
Siz nasıl uyguluyorsunuz?

Tam dolu suluk için küçük şırınga ile 0,5ml ayarlayabilirsiniz. Silme çay kaşığı yaklaşık 1gr yapar

Tam dolu suluk için küçük şırınga ile 0,5ml ayarlayabilirsiniz. Silme çay kaşığı yaklaşık 1gr yapar
Teşekkür ederim Süleyman Bey.
Günlük vitamin ya da probiyotik katılmış sularını 5-6 saatte bir değiştirsem iyi olmaz mı? 24 saatte sudaki vitamin ya da probiyotik içeriğinde kayıp olmaz mı?

Eğer ölçüyü ayarlayabilirseniz, akşam hava kararınca suluğu çekip sabah çeyrek suluğa katarak verin. Öğleden sonra suyu değiştirirsiniz. Bekletmemek daha iyidir tabiiki

Eğer ölçüyü ayarlayabilirseniz, akşam hava kararınca suluğu çekip sabah çeyrek suluğa katarak verin. Öğleden sonra suyu değiştirirsiniz. Bekletmemek daha iyidir tabiiki
Ölçüyü ayarlarım artık. Bir silim çay kaşığı 1 g [emoji4]
750 ml suya 3.75 g probiyotik.
750 ml suya 3.75 ml multivitamin.
Bu şekilde gerektiği zaman kuşlara servis edeceğim.
Günde 2-3 kez sularını tazelerim. [emoji4]

Geri