Ölçüler bu şekilde. 50 gr yem oranına göre de ayarlama yapabilir 0,5 gr ekleyerek.

Bu arada 1 tatlı kaşığı karabiber 2 gr imiş.1 tatlı kaşığı pudra şekeri 7gr imiş. Yani üründen ürüne değişiyor. Ölçü önemli.
Evet yoğunluklarından dolayı değişiyor o yüzden kaşık da alsam olmuyor tartabilen kullanan birisi bilgi verir belki diye yazdım asagı yukarı ne kadar kasık ediyor diye:( ürünü aldım kusum kronik mantar hastası o yüzden kullanmam lazım ona

Kronik mantar diye birşey yoktur hocam. Ağır mı demek istediniz ? Kronik olduğu kanısına nasıl vardınız ? Nasıl bir tedavi uyguladınız ve ne kadar süre ?

Kronik mantar diye birşey yoktur hocam. Ağır mı demek istediniz ? Kronik olduğu kanısına nasıl vardınız ? Nasıl bir tedavi uyguladınız ve ne kadar süre ?
Veterinerim söyledi ve hiçbir sebep yokken mantarı nüksediyor büyük ihtimalle biraz bağışıklığı düşünce oluyor çünkü mantar her canlıda olur ama bazı insanlar veya canlıların bağışıklığı düşünce sayıları artar ve zarar vermeye başlarlar. Gittiğim veterinerler de bazı kuşların bu şekilde kronik olarak hasta olabildiğini söyledi. Bağışıklığını güçlü tutmamı önerdiler. Bu yüzden bu ürünü aldım bunlar dışında probiyotik vitamin vs kullanıyorum düzenli.

Veterinerim söyledi ve hiçbir sebep yokken mantarı nüksediyor büyük ihtimalle biraz bağışıklığı düşünce oluyor çünkü mantar her canlıda olur ama bazı insanlar veya canlıların bağışıklığı düşünce sayıları artar ve zarar vermeye başlarlar. Gittiğim veterinerler de bazı kuşların bu şekilde kronik olarak hasta olabildiğini söyledi. Bağışıklığını güçlü tutmamı önerdiler. Bu yüzden bu ürünü aldım bunlar dışında probiyotik vitamin vs kullanıyorum düzenli.
Ayrıca bir kuşum daha var ona bir şey olmazken hep diğer kuşumda oluyor. En sondaki hastalanmasında diğerine de bulaştı. İshal oldu ikisi de nistatin ve antibiyotik kullandım geçti şimdilik

hastalık belirtisi yoksa kuşun bağışıklığı için probiyotik verin sık sık. Bahsettiğiniz ürünü de prospektüsünde yazdığı şekilde kullanın.

Geri