Probiyotik

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan özkan72
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

özkan72

Paylaşımcı Üye
Selam arkadaşlar probiyotik için bu maya uygun mu

Ekli dosyalar

• IMG_20191201_202157.jpg
    IMG_20191201_202157.jpg
    3.6 MB · Görüntüleme: 17
Uygundur. Tam dolu suluğa bir pirinç tanesi kadar ekleyip kullanabilirsin.

Bunların birde kabartma tozu ilaveli olanları var onlar kesinlikle olmaz!
Çay kaşığınin 3 te 1 i kadar ekledim çok ise hemen değiştireyim

Fazla verince dahamı çok fayda edicek anlamıyorumki sizi :) Herşeyin bi dozu var. Sadece çay kaşığının ucuyla bir pirinç tanesi kadar yeterli.
Yok fazla vermek değil başka bir üretici de çay kaşığı nin 3 te 1 i demişti ama değiştir dersen üşenmem kesinlik le hemen değiştiririm

Yok fazla vermek değil başka bir üretici de çay kaşığı nin 3 te 1 i demişti ama değiştir dersen üşenmem kesinlik le hemen değiştiririm
Birde bu probiyotik li su ne kadar kalmalı suluk da kaç saat haftada 3 gün yeterli mi 1 gün probiyotik 1 gün multivitamin şeklinde olurmu

Değiştir kardeşim fazla. Benim dediğim dozaj da kullan. Haftada sadece bir gün yeterli. Vitaminide haftada bir kullan. Herşeyi kararında kullanırsan faydalı olur.
Eyvallah hemen uyguluyorum suluk kaç saat kalsın mayali

Probiyotikte vitaminde bir günden fazla kalmasın. Sabah verdiysen akşam normal suyla değiştir.
Tamam dır şimdi koyup ışıklarını kapattım yarın akşam 7 de değiştiririm saf su ile bu arada göz için damlayı kullanmaya devam ediyorum halen belirgin düzelme yok boğazdan verileni kestim cunki ilacı aldığım üretici yeter dedi iç tamam sorun artık göz De dedi göz için damla kullanmamız probiyotik ve vitamin kullanmamız a engel mi

Geri