Probiyotik hakkında

Muhabbet2468

Yeni Üye
Probiyotik olarak Diazyme 256 mı yoksa Nekton Biotic mi öneriyorsunuz. Aralarında baya fiyat farkı var Nekton daha pahalı ama karar veremedim.
Bir de kuşum bayadır bizimle yavruyken sahiplenmiştim. Daha önce hiç kum yediğini görmedim. Kum kafeste durur ama daha hiç yaklaşmadı. Yıllardır koyarım yemez. Yemlikte verdim. Küçük mama kabında verdim küçük suluklarda verdim hiç yemedi. Bu sağlık sorunu oluşturur mu. Acaba yemine mi katsam? Yada kuşların severek tükettiği bir kum markası tavsiyeniz var mı?

Kuşlar ihtiyaç duyduğunda kum tüketirler hocam. Öyle pek tüketmiyorlar zaten. Probiyotik olarak Dizayme 256 yeter olacağını düşünüyorum. Ayrıca yoğurdun üstünde biriken suyu da suluğun 1/3 doldurup suyla karıştırıp verebilirsiniz. Doğal probiyotik olur. Ama suluğunuzun renkli olursa daha iyi. Rengi beyazladığı için bazı kuşlar içmiyor.

Kuşlar ihtiyaç duyduğunda kum tüketirler hocam. Öyle pek tüketmiyorlar zaten. Probiyotik olarak Dizayme 256 yeter olacağını düşünüyorum. Ayrıca yoğurdun üstünde biriken suyu da suluğun 1/3 doldurup suyla karıştırıp verebilirsiniz. Doğal probiyotik olur. Ama suluğunuzun renkli olursa daha iyi. Rengi beyazladığı için bazı kuşlar içmiyor.

Teşekkür ederim cevabınız için. Peki nokton markası neden daha pahalı acaba. Daha iyi olduğu için mi yoksa farklı yerlerde falan mı üretiyolar acaba. Daha iyi ise onu tercih etmek istiyorum da.

Teşekkür ederim cevabınız için. Peki nokton markası neden daha pahalı acaba. Daha iyi olduğu için mi yoksa farklı yerlerde falan mı üretiyolar acaba. Daha iyi ise onu tercih etmek istiyorum da.
Marka meselesi. İlla ki daha iyidir de ama dizaym yeter kanaatindeyim

Geri