Poposu su toplar gibi

Fatih Sultan Mehmet

Meraklı Üye
Arkadaşlar kuşumun poposunda karın kısmına gelen tarafta bi şişlik vardı. Kuşlarım 30 ekim 6 Kasım ve bugün sabah olmak üzere çiftleşiyorlardı. Az önce farkettim ki gece üstleri örtülüyken bile çiftleşiyorlar. Dişim 5-6 aylık henüz. Onlar çiftleşince mecbur yuvalık takmıştım. Gece karanlıkta da çiftleşince şimdi dişi kuşu kontrol etme gereği duydum. Baktım ki o yumurta sandığım şişlikte su toplamış gibi bi yumuşaklık var. Resim ekleyecektim ama bellek yetersiz olduğundan önceki işlem tamamlanamadı diyor. Sizce ne yapmalıyım? Çevremde kanatlılardan anlayan bir veteriner de yok.

Hafif yumusak kabarıklıksa yumurta geliyodur

Resim yüklemeye uğraşıyorum inşallah göstereceğim. Çok çok büyük bir kabariklik değil ama misket kadar diyim. Sanki su toplamış gibi yumuşak. Bir ara sanki tespih boncuğu kadar bir sertlik geldi elime ama yumurta bu kadar küçük olmaz. O boydan başlayıp büyür mü böyle bişey mümkün mü yumurta sonuçta bu da pek aklıma yatmadı. Çaresiz kaldım açıkçası. :(

Resim yüklemeye uğraşıyorum inşallah göstereceğim. Çok çok büyük bir kabariklik değil ama misket kadar diyim. Sanki su toplamış gibi yumuşak. Bir ara sanki tespih boncuğu kadar bir sertlik geldi elime ama yumurta bu kadar küçük olmaz. O boydan başlayıp büyür mü böyle bişey mümkün mü yumurta sonuçta bu da pek aklıma yatmadı. Çaresiz kaldım açıkçası. :(
Fotografi kucultun bence yumurta yolda :D

Fatih bey bence yumurta gözün aydın:) su toplamış gibi siskinlik olur. Özellikle ilk yumurtada.

Geri