Popoda Şişlik

Mehmetcan34315

Yeni Üye
Merhabalar kuşlarımdan birinin poposunda şişlik var yumurta gibi değil yumuşak bir kütle gibi daha çok kuş uçamiyor cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Eminim yuvalık takılı değildi bır de şişlik çok yumuşak zeytinyağı sürüp masaj da yaptım

Istanbuldaysaniz avcilarda ki devlet klinigine goturebilirsiniz , kardesimin mübişinde de oldu am biz goturmekte gec kaldik ve kaybettik :( tabii yine de burada bilgili olanlar fotograf yada video yuklerseniz yardimci olurlar belki . Cok gecmis olsun

Yok İzmirdeyim Yem filan yiyor yine ama yani hiç yürümüyor ucamiyor hareket filan da edemiyor biraz araştırdım tümör diyor ama öyle tümör gibi de değil sanki deris çok kalın da o yüzden olmuş gibi fazla kilodan diyecem ama çok kilolu da değil olması gerektiği gibi

Yok İzmirdeyim Yem filan yiyor yine ama yani hiç yürümüyor ucamiyor hareket filan da edemiyor biraz araştırdım tümör diyor ama öyle tümör gibi de değil sanki deris çok kalın da o yüzden olmuş gibi fazla kilodan diyecem ama çok kilolu da değil olması gerektiği gibi
Son hali boyle olmustu , buarada ilk baslarda gorlturdugu tum klinikler o kutleyi siringayla cekmek istedi ama 100 de yetmis masada kalma ihtimali ile. Kardesim de istemedi , cunku bu hale gelene kadar ucmak disinda herseyi normaldi.
51784bd30d855ca147a20266ea719e40.jpg

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herhangi bi ilacı filan var mıdır
Hatirlamiyorum , ama umarim senin kusunda ki baska birseydir. Forumda hastaliklarda okudugum kadariyla diskisini yapamamaktan da olabiliyor sanirim :( o zmn zeytinyagi ile masaj yapin diyorlar, tecrubeli adminlerden biri yardimci olur [emoji1317] cok gecmis olsun

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri