Peynir

behlül1216

Yeni Üye
Kendime sandviç hazırladım sultan papağanım da çedarı çok sevdi bildiğiniz yumuldu sonradan baktım zararlıymış galiba bilen birileri yorum yapabilir mi bir şey olur mu

Valla bilmiyorum bir dahaki sefere dikkat edicem kabarma falan yok gayet canlı üzerinden 2-3 saat geçti bir şey olmaz sanırsam dışkısı da normal

cheddarı bilmiyorum ama beyaz peyniri çok yemişlikleri var kaşla göz arasında. bir şey olmadı yani evet zararlı ama o an yedi diye ölmedi yani ama cheddar daha yağlı falan bir peynir dikkat edin bir daha yemesin bir şey olacagını sanmıyorum bir kere yemeyle bağırsağı bozulabilir belki aynen elma sirkesi koyun suyuna 2 3 damla

Tamamdır dikkat edeceğim bundan sonra ilginiz için çok teşekkürler

Telaşlanmayın önemli bir şey olacağını sanmıyorum takipte kalın.

tuzsuz ise yemesini öneriyor veterinerler. 7 sene boyunca her kahvaltı yapışımda geldi yedi. gayet taş gibiydi bir kere hapşırıp tıksırdığını görmedim. diğer sevda papağanım da 5-6 sene boyunca tüketti o da turp gibiydi. hemde aşırı kuvettliydi. peynir ceviz fındık fıstık deli gibi bulduğunu götürürdü. ikisi de benden sağlamdı. buyurun son halleri.. son çektiğim fotoğrafları

39762
39763
39764

Son düzenleme:
Geri