Pet shop

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan TimPo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

TimPo

Meraklı Üye
bi çift takım alsam kız erkek damızlık evdeki çiftin sesine etkilenip çiftleşmeme durumu olurmu yan yana kafesleri koysam sıkıntı olurmu ne dersiniz bu konuda yeniyim

AYRI KAFESLERDE OLUCAK ÇİFTLER EKSİK YAZMISIM

Kuşlar sesin etkisinden ziyade kendilerine sunulan şartlar doğrultusunda yumurta yapar.
Eğer ses sadece tek başına yeterli olsa idi benim 3 cift seri üretimde olurdu.
Ama mamafih.
Öyle değil işte

Bu arada rüyamda gördüm dişi kuşum 3 yumurta yapmış idi.
Bu olay rüyalarıma giriyor artık :) @alidinc28

@Kamen senin kuşlar bir başlayacak durduramayacaksın sen rahat ol ben inanıyorum sana :)

Kuşlar sesin etkisinden ziyade kendilerine sunulan şartlar doğrultusunda yumurta yapar.
Eğer ses sadece tek başına yeterli olsa idi benim 3 cift seri üretimde olurdu.
Ama mamafih.
Öyle değil işte

mamafih kelimesini yanlış kullandınız sanırım mamafih bununla birlikte anlamına gelen bağlaçtır.
hem güzel Türkçemiz adına hemde bilgilendirme amaçlı yaptığım bu sözlerimi mazur görün.

Yumurtlarlar merak etmeyin. Forumlarda büyük harfle yazı yazmak bağırmak anlamına gelir küçük harf kullanmalısınız :)

Yumurtlar niye yumurtlamasin sürü psikolojisiyle etkli olur bir cift yerine bir kac ciftin olmasini tavsiye ederler ama ben birbirlerini gormeleri yerine alt ust arada bolme olmasi taraftariyim ciftlerin tum ilgisinin birbirinde olmasi acisindan

klavye takılyor bazen büyükte kb kaç aylık almalıyım peki kusları birde renk uyumu falan dedi arkadaslarım o nasıl oluyor

Hemen yavru almak istiyorsaniz ureticiden cift alin ben beklerim 8 9 ay diyorsaniz yavru erkek disi alin sizde buyuyecekler daha kolay saglikli yavrular alirsiniz

Geri