pelet yemi yemiyor

Crow Stars

Paylaşımcı Üye
muhabbet kuşuma Versele-Laga Prestige Premium aldım ama yemlerini yiyor peletleri kalıyor nasıl alıştırabilirim?

Ekli dosyalar

• D29FB74F-EACD-4AC6-BE75-129EA76D86DF.jpeg
    D29FB74F-EACD-4AC6-BE75-129EA76D86DF.jpeg
    714.8 KB · Görüntüleme: 53
up

up

Tohuma alışan kuşları pelet yeme geçirmek çok zor oluyor diye biliyorum. Ya belli aralıklarla sadece pelet yem verip alıştıracaksınız ya da keskin bir şekilde direkt pelet yeme geçiş yapıcaksınız. Meyve-sebze yiyorlarsa sevdikleri meyve-sebzenin üzerine pelet yemleri koyarsanız yiyebilirler belki.

muhabbet kuşuma Versele-Laga Prestige Premium aldım ama yemlerini yiyor peletleri kalıyor nasıl alıştırabilirim?
bende sadece bu var ve içindeki pelet yemlerin ziyan olmasını istemiyorum ne yapabileceğimi soruyorum ben size

bende sadece bu var ve içindeki pelet yemlerin ziyan olmasını istemiyorum ne yapabileceğimi soruyorum ben size
Yemiyorsa zorlamanın alemi yok bence camınızın önüne koyun sokaktaki kuşlar yesin kuşunuza da yediği yemden alın

ben alıştırmak istiyorum nasıl alıştırabileceğimi size soruyorum

önüne koyun zmanla yemeye baslayabilirler ayrica peletleri öğütüp mamalarına katabilirsiniz bu sekıldede alsıtırabilirsiniz ama her kus yemez malesef sürec meselesi

Geri