pan terramycin

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Zmra
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Zmra

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba pan terramycin’i internette duydum işe yarıyor, kuşların iyileşmesine yardım ediyor diyorlar kullanan var mı? Önerir misiniz ?

Evet kesinlikle öneriyoruz. Antibakteriyel bir ilaç olup solunum sıkıntısı, ishal gibi hastalıklara da iyi gelir. Sizin şikayetiniz neydi?

Evet kesinlikle öneriyoruz. Antibakteriyel bir ilaç olup solunum sıkıntısı, ishal gibi hastalıklara da iyi gelir. Sizin şikayetiniz neydi?
Kuşlarımın hiç bir şeyi yok şu an Allah’a şükür mutlular. Her ihtimale karşı evimde bulundurmak istiyorum. Bildiğiniz bir satıcı var mı baktığım yerlerde 50 ml vs. satıyorlardı ama bu bizim için biraz fazla 20,30 ml satın almak istiyorum.

Kuşlarımın hiç bir şeyi yok şu an Allah’a şükür mutlular. Her ihtimale karşı evimde bulundurmak istiyorum. Bildiğiniz bir satıcı var mı baktığım yerlerde 50 ml vs. satıyorlardı ama bu bizim için biraz fazla 20,30 ml satın almak istiyorum.
20-30 ml. satılan hiç görmedim maalesef. Nereden alabilirsiniz pek bir bilgim yok açıkçası. Belki ecza depolarından satın alabilirsiniz.

Geri