Orni tyson

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan özkan72
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

özkan72

Paylaşımcı Üye
Merhaba arkadaşlar tek göz hastalığından dolayı 7 gün bu damla yi kullandım kuş kendine geldi gibi ama halen tek gözünde mercimek kadar şişlik kaldı birde biraz halsiz gibi bu damlayı 2 3 gün önce kestim vermeyi kullanmaya devam etmelimiyim edeceksem ne kadar süre ile vermeliyim yardimlariniz dan dolayı teşekurler

He anladım hocam, bence bir 2 gün daha devam edebilirsiniz iyi gelmiş sonuçta ama kuş biraz dinlensin 2 gün dinlensin ondan sonra verin
Anladım ilaca ara verip tekrar baslamak tedaviyi aksatmaz umarım öyle yapayım ozaman cumartesi başlayım tekrar 2 3 gün tabi düzelme olmaz ise olursa başlamam hiç

Anladım ilaca ara verip tekrar baslamak tedaviyi aksatmaz umarım öyle yapayım ozaman cumartesi başlayım tekrar 2 3 gün tabi düzelme olmaz ise olursa başlamam hiç
Hocam zaten 2,3 gün önce kesmişsiniz bir sıkıntı olmamış 2 gün daha kesmeniz halinde birşey olmaz bence cmrtsi başlayın, yarın vitamin verebilirsiniz toparlanması için cuma günüde probiyotik verebilirsiniz probiyotik Eğer yoksa sizde yoğurt suyu koyabilirsiniz suyuna :)

Geri