Oğluşumun neyi var

Ayşenur.lokum

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar her gün kafesi temizliyorum,tabana kağıt havlu seriyorum,Suluğuna düzenli vitamin takviyesi yapıyorum, uyku düzenine dikkat ediyorum günün belli saatlerinde uçuyor ve akşam vakti uyku moduna geçiyor maşallah keyfi yerinde ama bu lekeler beni rahatsız etti durgun kabarık değil ötüşünde problem yok @ADRIAN @Recai

Fotosu bu

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210104-120613_Gallery.jpg
    Screenshot_20210104-120613_Gallery.jpg
    206.7 KB · Görüntüleme: 49
Şuan tüy döneminde arkadaşlar leke var dikkatli bakarsanız tüylerinde siyahlık var

Çok teşekkür ediyorum ilginiz için resim sizde nasıl gözüküyor bilmiyorum biraz yaklaştırıp çektim kusura bakmayın biraz takıntılıyım tam emin olmak istedim

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210104-123843_Gallery.jpg
    Screenshot_20210104-123843_Gallery.jpg
    171.4 KB · Görüntüleme: 30
hayır demek istediğim baya açılmış sadce ucu kalmış

Çok teşekkür ediyorum tekrardan tüy tüpçüğü gibi değil bu lekemsi bir şey ben bit sandım ondan korktum

Arkadaşlar her gün kafesi temizliyorum,tabana kağıt havlu seriyorum,Suluğuna düzenli vitamin takviyesi yapıyorum, uyku düzenine dikkat ediyorum günün belli saatlerinde uçuyor ve akşam vakti uyku moduna geçiyor maşallah keyfi yerinde ama bu lekeler beni rahatsız etti durgun kabarık değil ötüşünde problem yok @ADRIAN @Recai
Rocky de de vardı yavruyken tüyleri tam turkuaz değil kılçıllıydı siyah. Tüy döke döke düzeldi.

Maşallah ne güzel de yatmış avucunuza. Benim de aynı renkte erkek kuşum var, kendine dokundurmuyor tüy döneminde bu tarz şeyler görüyorum sıkıntı yok. 🙂
avcuma yatıyor sevdiriyor bunu her kuş yapmıyor şanslıyım bu konuda ,Maşallah kuşlarımıza,🐦 şu sıralar çok kızgın dişi kuş istiyor stresten tüy dönemine girdi her fırsatı değerlendiriyor dışarda köpek havlıyor köpeğe ötüyor canımın tatlısı diyor, kapi gıcırtısı,çakmak sesi ,fotoğraf çekerken çıkan ses her şey ....

Geri