Nefes problemi

Zuhalebru

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar
Kuşum aldığımız günden şöyle bir problem yaşıyoruz
Uçuyor ve bayağı güzel uçuyor sonrasında omuzuma konduğında sanki burnundan hafif düsük sesi gibi bir ses geliyoe ve sanki nefes nefese oluyor acaba :( Genel durumunda bir sıkıntı yok o şekildeyken bile defalarca tekrar tekrar uçabiliyor bu normal birşeymi acana bir sıkıntı mı bilemedim desteğinizi rica ediyorun tşk.

Yorulduğundan olabilir. Kuş normal zamanda nefes alıp verirken kuyruğu aşağı yukarı atıyor mu? Kuşa günlük taze meyve sebze veriyor musunuz?

Yorulduğundan olabilir. Kuş normal zamanda nefes alıp verirken kuyruğu aşağı yukarı atıyor mu? Kuşa günlük taze meyve sebze veriyor musunuz?
Günlük olarak değil ama arada kivi muz vs veriyorum bazen yumurta ve bebe bisküvisi açıkçası ne sıklıkla verilmesi gerektiğini de bilmiyorum bazdn sebze meyve verince su gibi oluyor dışkısı ishal oldu diye vermekten çekiniyorum

Günlük olarak değil ama arada kivi muz vs veriyorum bazen yumurta ve bebe bisküvisi açıkçası ne sıklıkla verilmesi gerektiğini de bilmiyorum bazdn sebze meyve verince su gibi oluyor dışkısı ishal oldu diye vermekten çekiniyorum
Her gün abartıya kaçmadan verebilirsiniz sulu dışkı anlık hastalık dışkısı olmaz yediği meyvelerden ötürü olduğu için. Telaşlanmayın.

Hergün meyve sebze vermek bağırsak problemine yol açmaz mı? İshal gibi

Hergün meyve sebze vermek bağırsak problemine yol açmaz mı? İshal gibi

veteriner değilim ama mantık yürütücek olursak sürekli kuru kuru kendi tohumlarını yemesi kabızlık yapıp dışkılama sistemini zorlayabilir. ishali oluşturacak bir başka etken mikroplar olur diye yeşillikleri yıkadığım kaba elma sirkesi katıp yıkıyorum ben bide yeşillikleri. meyveleri de kabuğunu soyup veriyorum

Geri