Neden bu şekilde uyuyorlar??

UgurluTurk

Meraklı Üye
Merhaba yavru sayılacak muhabbet kuşlarım neden bu şekilde uyuyorlar? Aynasız salıncaklarını takmalımıyım takınca salıncaklarında uyuyorlar.

Ekli dosyalar

• 2EA86D4F-2EC4-4FF0-9FCD-69718525355E.jpeg
    2EA86D4F-2EC4-4FF0-9FCD-69718525355E.jpeg
    824.8 KB · Görüntüleme: 20
Pardon alışamadım hala mesaj düzenleyecektim cevap atmışım. Aynasız salıncak çiftleşmelerine mani olur mu birde??

Merhaba yavru sayılacak muhabbet kuşlarım neden bu şekilde uyuyorlar? Aynasız salıncaklarını takmalımıyım takınca salıncaklarında uyuyorlar.
Tüle alışkın olmadıklarını dusunuyorum. Biraz daha aşağıya indirin tülü, yemlik ve tünek seviyesine. O zaman tünekte duracaklardır

Kuşlar korkuyorlar kendilerini güvende hissetmedikleri için böyle davranıyorlar arkadaşın dediği gibi tülü aşağı indirin fazla da rahatsız etmeyin korkacakları ani davranışlardan kaçının

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tülle alakası olduğunu sanmıyorum, Tülü bugün taktım zaten aldığımdan beri var fakat kafası sarı olanı seviyorum, elimden yemde yiyiyor ama mavi olan erkeğe dokunmama bile fırsat tanıtmıyor

Tülle alakası olduğunu sanmıyorum, Tülü bugün taktım zaten aldığımdan beri var fakat kafası sarı olanı seviyorum, elimden yemde yiyiyor ama mavi olan erkeğe dokunmama bile fırsat tanıtmıyor
Tül çok yukarıda bu yüzden etki eder mavi olan biraz hırçın gibi sakinleşmesi için çevresinde ani hareket ve yüksek seslerden kaçının

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Salıncağa alıştıkları için tünekte uyumak güvenli gelmiyor onlara. Akşam ikisi de tünekteyken birden kapatın ışığı. Bir gece uyurlarsa devam ederler.

Genelde öyle yapıyorum da lambayı kapatınca hareketlenmeler başlıyor zaten

Geri