Ne yapmalıyım?

Tatlı kuşum

Yeni Üye
Merhabalar muhabbet kuşumu kafesten çıkarıyorum kuşum kafesin etrafında dolaşıyor sonrada uçup geri kafesine geliyor ama sorun var sorunum kuşumu kafesin içindeyken elimi soktuğum zaman elime geliyor dışarı çıkardığım zaman niyese elime gelmiyor??? Ne yapmalıyım? :-(

kuşunuz ne zamandır sizde. elinizi değil parmağınızı uzatarak eğitim yapın.korkutmayın onu.
her kuş kafes dışındayken gelecek diye birşey yok zaten kimisi kafes dışında sadece gelip sahibinin başına konar kimisi kafes etrafında eğlenir gezer.değişkenlik gösterir bu durum

kuşunuz ne zamandır sizde. elinizi değil parmağınızı uzatarak eğitim yapın.korkutmayın onu.
her kuş kafes dışındayken gelecek diye birşey yok zaten kimisi kafes dışında sadece gelip sahibinin başına konar kimisi kafes etrafında eğlenir gezer.değişkenlik gösterir bu durum
Sağol :-)

Kuşum 5 4 aydır bizde

Geri