Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun ayakları soğuk ve bazen yem yemiyor.

Çok teşekkür ederim elinize kolunuza sağlık , sizlere minnettarım pazartesiden itibaren başlıyorum ve vitaminler dolapta duruyordu şimdi çıkardım gönderdiklerinde buz dolabına sokun demişlerdi de şimdi güneş görmeyen bi dolaba koydum umarım bir şey olmaz
Rica ederim. Yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana.Probiyotik nem alırsa topak topak olursa kullanmayın. Probiyotik kuru olmalıdır ve kullanırken de metal ve metal türevlerini temas ettirmeyin. Ahşap kaşık veya porselen gibi kaşıklar kullanın. Her probiyotik zamanı yeni temiz ve kuru kaşık kullanın. Probiyotik kabına su damlamasın ve kuru kalsın.
Gervitin içerisinde C vitamini vardır ve C vitamin buzdolabında saklanmaz. O yüzden vitaminleri de soğuk bir yerde muhafaza ediniz. Kiler gibi bir yeriniz varsa soğuk,orası uygun olur.
İsterseniz bir kağıda veya telefonunuza takviyelerin programını yazın kaç damla damlatılacak vs onları da. Düzenli olarak programı uygularsınız böylece.
Ben de daha dün kağıda programı yazdım ve takviyelerin olduğu dolaba yapıştırdım. Düzenli olmak işleri kolaylaştırır.

Çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz kafanızı da şişirmek istemiyorum açıkcası çok sordum çünkü çok sağolun ama not ettim dediğiniz gibi

Çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz kafanızı da şişirmek istemiyorum açıkcası çok sordum çünkü çok sağolun ama not ettim dediğiniz gibi
Yok ne kafa şişirmesi.. İstediğiniz kadar sorabilirsiniz. Bu arada kuşunuzun durumu nedir bir sıkıntı var mı?
Dışkıları iştahı enerjisi kilosu yerinde mi?
İki ana temel şeye dikkat etmek lazım,kuşun beslenmesine ve kafes/ekipman temizliğine..

Kafes temizliği için profesyonel dezenfektan olarak Virkon S öneriyorum. Ek takviye olarak Röhnfried'in Usnegano,Sedochol ve Atemfrei ürününü de alabilirsiniz bunlar da takviyedir,bilginiz olsun.

Çok şükür enerjisi ve yemesi içmesi iyi sadece ayakları soğuk oda dışarı çıkardığımızda oynadığında ayakları ısınıyor arkadaşlarım eline aldığında sana öyle geliyor diyorlar ben biraz panik birisiyim de bide üstüne çok düşüyorum sanırsam ondan.Teşekkür ederim önerdiğiniz şeylere de bakacağım

Geri