Muhabbet kusumun üstünde nokta seklinde kırmızi lekeler var

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan zerenymn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

zerenymn

Yeni Üye
Dün denize gittik ailecek kusura Bi günlüğüne evde bırakmak zorunda kaldık kafesinden çıkartamadım eve akşam geldim kafesini temizledim Bi sorun yoktu şimdi sabah uyandım kafesinde bir sürü tüy vardi odaya saldım ama parmağıma koyduğunda belli Bir çizgide kırmızı kahve rengi leke var gibi küçük nokta halinde suan uçmasını yemeğinde Bi problem yok ama fotoğrafta yukleyemiyorum gorunmuyo fotoğrafta

Herhangi bir veteriner kliniğinden sonu mec-mac ile biten ivermektin içerikli dış parazit damlası çektirin enjektöre , avromec zimec önerenler var.1 ml bile alsanız uzun süre yeterli olur. Veya veteriner hekimden kanatlılara özel dış parazit damlası alabilirsiniz koca şişe almaya gerek yok.

Kuşun ense tüyünü aralayıp derisine gelecek şekilde 1 damla damlatın biraz ovalayın ama dikkat edin sadece 1 damla olacak.
15 gün sonra tekrar 1 damla damlatın. 1 ay da banyo yaptırmayın ilaç etkisi için.
6-7 ay sonra tekrar 1 damla yapın.

Kuşlar için yan etkisi olmayan Tollisan u200 dış parazit damlasını öneririm.

@htchaticeonem9 bitason kullandınız mı öneriyor musunuz?

Bir veterinere gidip kanatlılara özel dış parazit damlası istesem verirler mi yeterli olur mu birde endişelenmem gereken bir konu mu ciddi Bi sorun mu

Bir veterinere gidip kanatlılara özel dış parazit damlası istesem verirler mi yeterli olur mu birde endişelenmem gereken bir konu mu ciddi Bi sorun mu
Panik yapma sakin ol öncelikle. Dış parazit damlası yaptır tamamdır 👍🏻 Basit bir işlem.

Geri