Muhabbet Kusum Turşu Sessizlesti

Daylight

Yeni Üye
Merhaba muhabbet kusum albino adi Turşu 7-8 aylık. Ilk aldığım zaman 2 3 aylikken çok çekingen sessizdi üç gün sonra alıştı bize. Hiç yerinde durmuyor sürekli akrobasi hareketleri yapıyor zaman zaman disari çıkartıyordum ele alışti kendini çok güzel sevdirir yanaklarını boynunu falan bir kaç kelimede öğrettim elime bayılır oynar konuşur. Neyse su sıralar çok tüy döküyor bir avuç kadar yeni tüyleri çıkıyor basında sert sert uçup konduktan sonra nefes nefese kalıp değişik nefes sesi çıkarıyor ağzını açıp kapatıyor. Kafesini yıkadım tülünü yıkadım ama takmadım. Bu akşam o kadar sessizdi ki normalde sürekli öten kuş salincaginda kabarıp kafasını sokup uyuyor elime aldım sevdim falan tiz sesle cik diyor sadece televizyona da tepki göstermiyor nesi var anlayamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dışkı fotoğrafı atın bakalım i. Tüyde de olabilir
Nasıl gönderileceğini anlayamadım. Albumede ekleyemedim. Biraz sulu dışkısı var sürekli kabarık duruyor ses vermiyor bide kendini temizliyor. 1 gün önce elma verdim ama çok değildi o mu dokundu acaba arada bi meyve veriyordum vitamin olsun diye :((

Paylaştım albümde görebilirsiniz

Nasıl gönderileceğini anlayamadım. Albumede ekleyemedim. Biraz sulu dışkısı var sürekli kabarık duruyor ses vermiyor bide kendini temizliyor. 1 gün önce elma verdim ama çok değildi o mu dokundu acaba arada bi meyve veriyordum vitamin olsun diye :((
Elma nın bir zarar vereceğini düşünmüyorum

Telefondan ancak albüme yüklenebildi bilgisayardan daha kolay olsa gerek. Aslında bu kadar aşama oldukça uzun değil mi sizcede? Sırf fotoğraf yüklemek için bilgisayarı açtım halbuki albümüme girdiğinizde görebileceksiniz.

Albümün nerde dostum :) link ver girelim.
995920200110_013625.jpg

Geri