Muhabbet kusum ishal ve surekli uyuyor.

Furkan cam

Yeni Üye
Beyler muhabbet kusum 2 gundur ishal ve cok fazla uyuyor ucabiliyor ama halsiz yanindaki disi kusumda ishal ama o hareketli erkek kus disi kusu arada bir assagiya atiyor ne yapmam lazim acil yardim lutfen .
P_20170814_120951.jpg
P_20170814_120951.jpg

Beyler muhabbet kusum 2 gundur ishal ve cok fazla uyuyor ucabiliyor ama halsiz yanindaki disi kusumda ishal ama o hareketli erkek kus disi kusu arada bir assagiya atiyor ne yapmam lazim acil yardim lutfen .

kafesin tabanına peçete serip dışkısının net fotoğrafını paylaşabilir misin.

Öncelikle veterinere gitmeli bende ayni sorunu yaşadım eğer kusma hareketi yapıyorsa geceleri grip te olabilir. İyi olan kuşu diğerinden ayırmakta fayda var

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O zaman ilk olarak haşlanmıs patates isali yavaşlatır bu günlük verin ama yarn bi petsopa gitse iyi olur.

Sıcak yerde tutun isal durumunda vucut sicakligini ayarliyamazlar

Eczaneden Flagyl şurup alıp, ilk gün 12 saatte bir ağzına 2 şer damla damlatın.sonra ki 4 gün boyunca 12 saatte bir damla şeklinde uygulayın. tedavi 5 gün sürecek.5 günün ardından probiyotik ve vitamin takviyesi yapmalısın. Flagyl şurubu ağzına damlatamam dersen suluğa da damlata bilirsin.

O zaman ilk olarak haşlanmıs patates isali yavaşlatır bu günlük verin ama yarn bi petsopa gitse iyi olur.

dün pet shopa gittim konuyu anlattım resimleri gösterdim avidiare diye bir ishal ilacı ve maxi sol adında vitamin verdi birde prinç lapası yapmamı söyledi yaptım ama yemiyor acaba elimlemi vermeliyim ?

Eczaneden Flagyl şurup alıp, ilk gün 12 saatte bir ağzına 2 şer damla damlatın.sonra ki 4 gün boyunca 12 saatte bir damla şeklinde uygulayın. tedavi 5 gün sürecek.5 günün ardından probiyotik ve vitamin takviyesi yapmalısın. Flagyl şurubu ağzına damlatamam dersen suluğa da damlata bilirsin.

ağzına ne ile damlatabilirim birde ciğerlerine kaçma gibi bir ihtimal varmı şurubun

dün pet shopa gittim konuyu anlattım resimleri gösterdim avidiare diye bir ishal ilacı ve maxi sol adında vitamin verdi birde prinç lapası yapmamı söyledi yaptım ama yemiyor acaba elimlemi vermeliyim ?

pirinç lapası yiyen kuş ne gördüm ne duydum. sana söylediğim tedaviyi uygula. forumda trikomonas diye aratırsan daha çok bilgi bulabilirsin. ayrıca petshop a değil veterinere gitmen gerekirdi.

sen ağzına değil de suluğuna damlat hiç riske girme daha önce denemediysen.

yardımlarınız için teşekkür ederim gelişmeler hakkında yazarım daha sonra .

Maxi sol bende aldim işe yaramaz ama avidiare ve aviastım çok iyi markalar ilaci etkili al derim kuş kumu da kullanmalısın bagirsak icin birebir ayrica yumurta maması verme suya sirke koyma bunlar durumu ağırlastiracaktir

Geçmiş olsun

yem olarak da aspur verebilirsin ishal tamamen geçene kadar. aspurun sindirimi daha kolaydır.

RuthlesS isimli üyenin dediklerini birebir uygula. Benim veterinerin ve selçuk yüksel hocanın dedikleriyle birebir aynı. Bir an önce flagy ye başla, zaman kaybetme yoksa kuşu kaybedebilirsin. Geçmiş olsun.

Beyler kus daha halsiz oldu dun aksam agzina yem parcalari yapismisti ucamiyor kus acil yardim edin lutfen birde bizim buralarda kustan anlayan veteriner yokmus ne yapabilirim

Flagyl şurubu ağzına mı damlattın yoksa suluğa mı. yem yemesinde sıkıntı var mı.

Geri