Muhabbet kusum hem kanadi hemde solunum sıkıntısı var

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Esra48
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Esra48

Meraklı Üye

@Selçuk YÜKSEL
Abi nolursun yardim et kusumun kanadi incindi onun yaninda boyle yine tekrardan solunum yolu zorluğu çekiyor ben size kisin da bundan oturu yazdim ama suan daha farkli oldu :(( gogus kafesi degisik kanadi incinik burnunda sürekli sümük:(

..

Ekli dosyalar

• 20180520_204557.jpg
    20180520_204557.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 11
Vakit kaybetmeden biteral tabletle tedavi başlayın. İlacı getirir getirmez toplu iğne başı kadar tozu 2-3 damla suda eritip içirin. Mikostatin de alın. Ondan da sabah akşam birer damla içirin.

Vakit kaybetmeden biteral tabletle tedavi başlayın. İlacı getirir getirmez toplu iğne başı kadar tozu 2-3 damla suda eritip içirin. Mikostatin de alın. Ondan da sabah akşam birer damla içirin.
Abi ne kadar surede kullanayim
Birde bu eczanede alcam demi ilaclari ve kafeste mi dursun sürekli kapatayimmi ucamiyor ztn ama kusum böyle hic kafesi sevmezdi :((

Evet eczanedeb ama yazdırmanız gerek. Kafeste kalsın enerji kaybetmeye mecali yok.

abi kanadı için napayım şırınga ile vermeye başladım ilaçları ama tedirgin oluyorum kanadından ötürü kıpratabiliyor ama uçamıyor düşük duruyo ne olur bişey söyle @Selçuk YÜKSEL

Dikkatli tutun kuşu. Haraket edememeli elinizde. Ama aşırıda sıkmayın tabi. Kanadı zamanla düzelir diye düşünüyorum. Kırık yok çünkü.

Geri