Muhabbet kusu es

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Saane1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Saane1

Yeni Üye
Arkadaslar benim bi cift muhabbet kuşu var ama yumurtlamiyo onlarin yanina 1 erkek alsam diger erkegi cikartsam ne olur yumurtlarlarmi sence digeride baska kafeste tek kalsa biraz bu kuslar 2 aydir bende fulluga giriyorlar ama yumurtlamıyorlar ondan sorayim dedim acil cevap verirseniz iyi olur

Önce kuşların fotosunu çek ceresinin kızışmamış ise normal çiftleşmezler zaten yuvalığa giriyor ise yuva hazırlığındadır

Hocam çiftleşir bunlar anlaşıyorlar değil mi kızışmışlar ikside %80 falan evde keçiboynuzu tozu varsa manalarına koyun ben yemlerine de koyuyorum yoksa herhangi aktarda kilosu çok ucuz zaten ben burda 2 liraya 200 gram aldım ama orayı bilemem zaten yuvalığa giriyor ise dişi çiftleşirler fişi yuvalığa girip içini düzenliyor yumurtadan önce

Hocam çiftleşir bunlar anlaşıyorlar değil mi kızışmışlar ikside %80 falan evde keçiboynuzu tozu varsa manalarına koyun ben yemlerine de koyuyorum yoksa herhangi aktarda kilosu çok ucuz zaten ben burda 2 liraya 200 gram aldım ama orayı bilemem zaten yuvalığa giriyor ise dişi çiftleşirler fişi yuvalığa girip içini düzenliyor yumurtadan önce
Baska napabilirim

Birde arasira birbirlerine gaga atiyorlar ama opusuyorlarda kur da yapiyorler

Geri