Muhabbet kuşunda şişlik çıktı

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Minevra
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Minevra

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar bundan bir kaç gün önce muhabbet kuşumda sol bacağın üstünde şişlik oluştu ve gün geçtikçe büyüyor bu şişlik neden böyle oluyor bir bilginiz var mı? Yemek yiyor suyunu içiyor konuşuyor uçuyor sadece sıkıntı bu şişlik bir de geceleri ses çıkartması

Ekli dosyalar

• A0D7D875-33A2-4562-AC7F-BCC3C805CCD5.jpeg
    A0D7D875-33A2-4562-AC7F-BCC3C805CCD5.jpeg
    908.5 KB · Görüntüleme: 24
Ne olduğunu bilmiyorum ama bence kanatlı uzmanına gitmesi gerek.

Merhaba arkadaşlar bundan bir kaç gün önce muhabbet kuşumda sol bacağın üstünde şişlik oluştu ve gün geçtikçe büyüyor bu şişlik neden böyle oluyor bir bilginiz var mı? Yemek yiyor suyunu içiyor konuşuyor uçuyor sadece sıkıntı bu şişlik bir de geceleri ses çıkartması
Kuşunuzda apse olabilir. Siz sakin mudahale de bulunmayin. Multi vitamin kullanın ve suyunu her gün değiştirin. Veteinere gidin hemen. Apse'yi çekmesi lazım.

Bulunduğum ilçedeki veteriner yapabileceğimiz bir şey yok dedi ne yapmam gerekiyor bir bilginiz var mı gün geçtikçe büyüyor

Bulunduğum ilçedeki veteriner yapabileceğimiz bir şey yok dedi ne yapmam gerekiyor bir bilginiz var mı gün geçtikçe büyüyor
Kendiniz bir şey yapamazsınız mecburen anlayan bi veterinere götürmeniz gerek. Hangi şehirdesiniz belki yardımcı olmaknisteten biri öıkar

İstanbul da misiniz ?

Hayır Kahramanmaraş’ın bir ilçesinde yaşıyorum maalesef burada ki veteriner bir şey yapamayız dedi

Hayır Kahramanmaraş’ın bir ilçesinde yaşıyorum maalesef burada ki veteriner bir şey yapamayız dedi
O ehli işi olmayan kişiler bilmezler. Sadece kanatlı hayvanlara bakan veterinere götürün. Siz tabi ki bir şey yapabilirsiniz.

Geri