Muhabbet kuşumuz hasta

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan macun
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

macun

Yeni Üye
Muhabbet kuşum hasta (beyaz olan) .
Videodaki gibi arada bir olmasa da sürekli bu şekilde ötüyor . Veteriner , petshoptan "aviastım" almamızı söyledi. Petshopta o bulunmadığı için "vetafer-nesef darlığı ve astım-" ilacı verdi. 4 gündür kullanıyoruz ve hastalık devam ediyor.Ne yapmalıyız ?

Benim kuşlarım bu kadar kötü durumda değildi yinede etki etmedi aviastım.bence siz benim denediğim tedaviyi deneyin.bu tedaviyle kuşlarım kesin olarak iyileşti.Allah nazardan saklasın.youtube kafes kuşları kanalında soğuk algınlığı için olan tedavi.

Benim kuşlarım bu kadar kötü durumda değildi yinede etki etmedi aviastım.bence siz benim denediğim tedaviyi deneyin.bu tedaviyle kuşlarım kesin olarak iyileşti.Allah nazardan saklasın.youtube kafes kuşları kanalında soğuk algınlığı için olan tedavi.
Çok teşekkür ederim

35901
Soğuk algınlığı iyiye gidiyor derken bugün daha da kötü hal aldı. Kendini bu şekilde takıyor. Su ve yemi yemiyor veya çok çok az yiyor bunları. Kusma hareketi yapıyor ama kusamıyor. Zayıflamaya başladı :(

Tedavinizde kaçıncı gündesiniz? Yemi avcunuzdan yedirmeye çalışın. Suları ve yemi her zaman taze olsun.

5.gün olması lazım. Nefes alırken ses çıkarmasa bir şeyi yok dersiniz. Hala maşallah hareketli.

Geri