muhabbet kuşumun yıkandığı suyu içtim.

The Panther

Yeni Üye
evet arkadaşlar bugünkü konum kuşumun sağlığıyla değil benim sağlığımla alakalı. :D

kuşumla çok içli dışlıyız ve kuşum hasta değil ama bugün elimdeki bardağa gelip biraz içti, biraz da tüylerini ıslattı. her zaman yaptığı harekettir ve ben her zaman o suyu dökerim ama bugün unutup içmeye devam ettim. birkaç yudumdan sonra kuşumun ona girdiği aklıma geldi. acaba bir mikrop kapmış olabilir miyim? teşekkürler.

Son düzenleme:
evet arkadaşlar bugünkü konum kuşumun sağlığıyla değil benim sağlığımla alakalı. nsmdkanmsdankms

kuşumla çok içli dışlıyız ve kuşum hasta değil ama bugün elimdeki bardağa gelip biraz içti, biraz da tüylerini ıslattı. her zaman yaptığı hareket tir ve ben her zaman o suyu dökerim ama bugün unutup içmeye devam ettm. birkaç yudumdan sonra kuşumun ona girdiği aklıma geldi. acaba bir mikrop kapmış olabilir miyim? teşekkürler.
Ben hep içiyorum bişey olmadı yaşıyorum ama kendi içtiğimi ona vermiyorum onlar daha hassaslar

Mikroptan ziyade, tüylerin yutulması sorun teşkil edebilir. Hiç yokken bir alerji sahibi olabilirsiniz.

Benim kolamdan tüy çıktı geçende.bir sorun olmaz.toza alerjim var ama şuana kadar bir sorun olmadı kuşlar.

Geri