Muhabbet kuşumun poposundaki tüyler döküldü

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Fiddy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Beyaz peçete üzerine yaptığı 6 tane dışkının fotoğrafını paylaşın, kuşun sindirimsel problemi olabilir poposu dışkı olmuş,normalde temiz olmalı o kısım.

Şehir dışına çıkmıştık bir haftalik arkadasim bakmisti sanirim stresten yapmis. Popo kısmındaki tüyleri yoluyor ve orası gözüküyor tüyler azalmis simdi resim ekleyeceğim. Mantar mı stresten mi bu sorunu bilen seri yazabilir mi?

Kuşunuzda yumurta var mı? Bir de beyaz peçete üzerine yaptığı yeni dışkı resimlerini atabilir misiniz? Poposunu kuşu avucunuzda çok sıkmadan elleyin sertlik var mı?

Probiyotik, daldarı, aspur ve biraz yulaf vermeyi deneyin. 3 gün uygulayın. Yeşillik vermeyin bir daha bakalım diskilarina.

Evet normalde böyle değil ancak çekebildin ekliyorum

Probiyotik verin bu hafta 3 gün art arda her gün yenisini hazırlayarak. Sonra tekrar dışkılarına bakalım 6-7 tane yapsın.
Ayrıca şimdi kuşun videosunu paylaşır mısın, tünekte dururken. Kanat ve kuyruğunu da görelim. Kuşta başka belirti var mı?
Bu dışkılar olması gereken formda değil.
Kuşun beslenme programı nedir ekmek çeşme suyu vs veriyor musunuz,sebze meyve veriyor musunuz ne sıklıkla?
İştah ve enerji durumu nedir? Hassas teraziniz varsa kuşun ağırlığını da ölçüp belirtir misiniz..

Probiyotik verin bu hafta 3 gün art arda her gün yenisini hazırlayarak. Sonra tekrar dışkılarına bakalım 6-7 tane yapsın.
Ayrıca şimdi kuşun videosunu paylaşır mısın, tünekte dururken. Kanat ve kuyruğunu da görelim. Kuşta başka belirti var mı?
Bu dışkılar olması gereken formda değil.
Kuşun beslenme programı nedir ekmek çeşme suyu vs veriyor musunuz,sebze meyve veriyor musunuz ne sıklıkla?
İştah ve enerji durumu nedir? Hassas teraziniz varsa kuşun ağırlığını da ölçüp belirtir misiniz..

Birkaç resim ekledim belli olmuştur umarım video nasıl ekleniyor bilmiyorum o yüzden yükleyemedim. Dediklerinizi deneyeceğim bir kaç gün sonra tekrar haber vereyim.
Çeşme suyu ekmek vs vermiyorum arada bir meyve nadiren o da. Yem artı arada bir vitaminli su veriyorum ve bazen de tüyleri için sprey sıkıyoruz bu kadar.

İştahı şuan iyi, enerjisi hali bir tık eskiye göre düşük gibi gayet iyi fakat eskisine göre anlayabiliyorum. Hassas terazi bulabilirsem durumu guncelleyeceğim.

Birkaç resim ekledim belli olmuştur umarım video nasıl ekleniyor bilmiyorum o yüzden yükleyemedim. Dediklerinizi deneyeceğim bir kaç gün sonra tekrar haber vereyim.
Çeşme suyu ekmek vs vermiyorum arada bir meyve nadiren o da. Yem artı arada bir vitaminli su veriyorum ve bazen de tüyleri için sprey sıkıyoruz bu kadar.

İştahı şuan iyi, enerjisi hali bir tık eskiye göre düşük gibi gayet iyi fakat eskisine göre anlayabiliyorum. Hassas terazi bulabilirsem durumu guncelleyeceğim.

Bu siteye kısa bir video yükleyip linki buraya yapıştırın.

Oda sıcaklığı kaç derece? Kuş kanatlarını açıyor.
Ayrıca kuş gözüme küçük göründü kilo açısından. Hassas teraziniz varsa kuşun ağırlığını ölçüp belirtir misiniz?
Son dışkılar ne durumda?
Probiyotik,vitamin vs kullanıyor musunuz?
Popo kısmını yakından fotoğrafını çekip paylaşır mısınız..

Oda sıcaklığı kaç derece? Kuş kanatlarını açıyor.
Ayrıca kuş gözüme küçük göründü kilo açısından. Hassas teraziniz varsa kuşun ağırlığını ölçüp belirtir misiniz?
Son dışkılar ne durumda?
Probiyotik,vitamin vs kullanıyor musunuz?
Popo kısmını yakından fotoğrafını çekip paylaşır mısınız..
Oda sıcaklıgı normal fakat bazen balkonda duruyor hava aşırı sıcak olduğu için içeri alıyoruz klima açıkken tabi çok soğuk değilken duruyor
Hassas terazimiz yok malesef
Son dışkılar gayet iyi probiyotik uyguladım üç gün boyunca ve kendine geldi gerçekten farketti

Geri