Muhabbet kuşumun neti var ?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Rstf145
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Rstf145

Yeni Üye
Sorun cözüldü yardım eden herkese tesekkur ederim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar sitede yeniyim cok methedildi ve zor durumda kaldım açıkcası. Muhabbet kusumda mantar vardı merhemini gagaya sürerken sürerken anüs kısmında yara gibi biseye denk geldim kime götürdüysem hiçbi şekilde ne müdahale etti ne de anlayabildi bir tanesi bir krem önerdi ve enfeksiyondandır dedi yolladı bütün veteriner ve pet shopları gezdim son çare buraya geldim resimi bırakıyorum yardımcı olursanız cok sevinirim.Ekli dosyayı görüntüle 21113
Bence bir kaç gün sirkeli su kullanıp peşine prwbiyotik ve vitamin takviyesi yapabilirsiniz kuşunun yediklerine dolayı belki dışkısı yara yapmış oalabilir

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence bir kaç gün sirkeli su kullanıp peşine prwbiyotik ve vitamin takviyesi yapabilirsiniz kuşunun yediklerine dolayı belki dışkısı yara yapmış oalabilir

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Canı cok yanar mı ne kadar kullanmalıym sirke ve su miktarını

Resimde yara net görünmüyor. Siz video çekin bir başkasından da yardım alarak. Video çekerken tüyleri üfleyin ki görünsün yara.

Hiç bilmiyorsanız youtube’dan paylaşıp linkini paylaşın.

Teramiycin mi sürüyorsunuz ? Sürmeye devam edin birkaç gün duruma bakarız sonra. Video net değildi bu arada bir de kısa çekmişsiniz. Biri yardım etmeli çekerken.

Teramiycin mi sürüyorsunuz ? Sürmeye devam edin birkaç gün duruma bakarız sonra. Video net değildi bu arada bir de kısa çekmişsiniz. Biri yardım etmeli çekerken.

Tramiycin değil abi fucitec önermislerdi bir de bi mantar kremi vardı avipom diye ikisini de sürdüm

Ve dışkısı anormal mi bilmiyorum ama sarılıklar var ve her zamankinden küçük

IMG-20180303-WA0002.jpeg

Geri