Muhabbet kuşumun kavgaları

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Üye silindi 47798
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 47798

Guest
Benim 1 tane erkek 1 tanede dişi muhabbet kuşum var erkek muhabbet kuşumun ayaklara 15 gün önce falan felç oldu dişi kuşumda sürekli onu gagalıyor sürekli üstüne çıkıyo hata bikere gördügümde Erkek muhabbet kuşun kafasına oturmuştu erkek kuşda çırpınıyodu arada bi birbirilerini sevselerde çok kavga esiyolar acaba dişi kuş onu istemiyo olabilirmi

Neden felç oldu ? yaralandı mı ? Kuşların beslenme diyetlerini detaylı yazar mısınız ? Eğer büyük kavgalar yoksa sorun yok. Sıkıntılar büyükse veya artarsa ayırmanız gerekecek. Erkek için herhangi bir tedavi falan uyguladınız mı ?

Beslenme şekli
4 Günde bir falan salatalık
1 haftada bir ceviz
Maydonoz yeşilik
Birde açıktan yem alıyorum
Birde biber veriyorum 2 günde bir

Önce suluğunu alın önünden. 5 saat sonra suluğunu yarım doldurun bu vitaminin bir tanesini 4'e bölün ve suluğun içinde iyice eridikten sonra verin. Gece yatmadan suluğu döküp su vermeyin ve yarın sabah yine aynı oranda suya katıp verin. Bu ilk aşama. Yarın bir veterinere gidip B kompleks vitamini, probiyotik, Multi vitamin ve amino asit ilaçları alın. Hangilerini aldığınızı yazın nasıl kullanacağınızı tarif ederim size.

Geri