Muhabbet kuşumun kafası kanıyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan r3y143
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

r3y143

Yeni Üye
Annesi saldırmış ve çok fazla kanadı
Krem sürdüm ama hala kanama durmadı
Hareket ettikçe daha fazla kanıyor, yemek yedirmeye çalıştım ama yemiyor ve o hala yavru
Ne yapabilirim? Lütfen yardımcı olun

Mısır unu nişastası veya buğday unu nişastası ile tampon yapın kanı durdurun. Kan durunca baticon ile yarayı temizleyin ama içine sürmeyin baticonu. Sonra eczaneden rif alıp sürün. Yavruyu da annden ayırın yemek yiyemezse siz besleyin. Kursaktan besleme yapılması iyi olur ama bilen birileri yapmalı. Bilmiyorsanız iğnesiz şırınga ile ağızdan mama verin, mamayı birden vermeyin,azar azar verin yesin.

Mısır unu nişastası veya buğday unu nişastası ile tampon yapın kanı durdurun. Kan durunca baticon ile yarayı temizleyin ama içine sürmeyin baticonu. Sonra eczaneden rif alıp sürün. Yavruyu da annden ayırın yemek yiyemezse siz besleyin. Kursaktan besleme yapılması iyi olur ama bilen birileri yapmalı. Bilmiyorsanız iğnesiz şırınga ile ağızdan mama verin, mamayı birden vermeyin,azar azar verin

Dediklerimi yapın,burda zaman kaybetmeyin. Acil bir durum var kanı durdurun.
Ayrıca açık bir kanatlı veterinerine götürmeniz daha doğru olur.

Mısır unu nişastası veya buğday unu nişastası ile tampon yapın kanı durdurun. Kan durunca baticon ile yarayı temizleyin ama içine sürmeyin baticonu. Sonra eczaneden rif alıp sürün. Yavruyu da annden ayırın yemek yiyemezse siz besleyin. Kursaktan besleme yapılması iyi olur ama bilen birileri yapmalı. Bilmiyorsanız iğnesiz şırınga ile ağızdan mama verin, mamayı birden vermeyin,azar azar verin yesin.
Anlamadım nasıl içine sürmeyeyim?
Terramycin sürdüm sorun olur mu?
Vermeye çalıştım ama yemedi sadece çırpındı ve tekrar kanamasına neden oldu yemesi için başka bir çözümünüz var mı?

Geri