Muhabbet Kuşumun Gagası

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Beko25
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Beko25

Yeni Üye
Herkese Merhabalar,

Muhabbet kuşumun sabah gagasında bir değişiklik olduğunu fark ettim(Dün gece yoktu).Gece yaptığı ters bir hareketten dolayı gagasının hafif kırıldığını düşünüyorum.
Emin olamadığım ve ne yapacağımı bilemediğimden burada ki üstatlara danışmak aklıma geldi.

Sizce kuşumun gagasında ki problem nedir ?
Tedavisi varsa nasıl bir yol izlemeliyim ?

Not: Yemek yemesinde ve su içmesinde bir problem yok fakat düne göre biraz durgun.

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler ederim,

İyi Forumlar,

Saygılar

zht.jpeg

Ilık su ve kulak temizleme çubuğu ile, kan lekelerini temizleyin. Önemli bir sorun yok, ama bir kaç tane daha fotoğraf atarmısınız. Bugün elinizde multivitamin varsa verin

Ilık su ve kulak temizleme çubuğu ile, kan lekelerini temizleyin. Önemli bir sorun yok, ama bir kaç tane daha fotoğraf atarmısınız. Bugün elinizde multivitamin varsa verin
Tavsiyeniz için teşekkür ederim.
Multivitamin desteği yaptım hemen,yakınlarda bulunan kuşçuya götürdüm gagasının kırıldığını söyledi.
Dediğiniz gibi önemli bir sorun yokmuş,kan lekelerinide tavsiye ettiğiniz şekilde temizledim.

Tekrardan teşekkür ederim,

Saygılar

Tavsiyeniz için teşekkür ederim.
Multivitamin desteği yaptım hemen,yakınlarda bulunan kuşçuya götürdüm gagasının kırıldığını söyledi.
Dediğiniz gibi önemli bir sorun yokmuş,kan lekelerinide tavsiye ettiğiniz şekilde temizledim.

Tekrardan teşekkür ederim,

Saygılar
Rica ederim. İyi günler.

Geri