Muhabbet kuşumun gözünün çevresindeki tüyleri dökülmeye başladı

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Bulush
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bulush

Yeni Üye
Merhaba, muhabbet kuşum sürekli geviş getiriyormuş gibi davranıyor. Bugün göz çevresinde tüy dökülmesi olduğunu fark ettim. Bu en fazla 2 gündür böyle olabilir, çünkü her gün onunla vakit geçiriyorum. Çevremde veterinerler var ama muhabbet kuşlarından pek anlamıyorlar. Bir kuşçuya gittim ve Dr. Power markasının Respiro Fresh damlasını önerdi, ancak içime sinmedi. İnternetten araştırıyorum ve Ornimix öneriliyor. Ornimix'i çevremde bulamıyorum, internetten getirtmem gerekecek ama kafama göre iş yapmak istemiyorum, sonuçta bu bir sağlık. Ne yapacağımı şaşırdım.

Geviş getiriyormuş gibi yaptığı yere örnek video;

Hangi şehirde yaşadığınızı belirtirseniz kanatlı veterineri bakalım varsa yazarız size. Bu kuşu kanatlı uzmanı görmeli. Karaciğerine baktırın.

Hangi şehirde yaşadığınızı belirtirseniz kanatlı veterineri bakalım varsa yazarız size. Bu kuşu kanatlı uzmanı görmeli. Karaciğerine baktırın.
Merhaba, cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Çok güzel ve bilgilendirici bir paylaşım olmuş. Kekik çayını deneyeceğim. Ankara'da oturuyorum. Dışkısı normal, gösterildiği gibi sindiriminde bir problem yok sanırım. Mevsimsel bir döküntü olduğunu söylediler. Çay ile temizleyebilirsiniz, içiniz rahat değilse dediler. Birkaç vitamin tavsiye ettiler, bir de kum.

Sipariş verdiğim ürünler:

• Versele Laga Tüm Kuşlarınız İçin Gritli - Mercan Kırıklı Kuş Kumu
  • Röhnfried Entrobac Probiyotik Takviyesi
  • Röhnfried Gervit-W Multivitamin Takviyesi

Merhaba, cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Çok güzel ve bilgilendirici bir paylaşım olmuş. Kekik çayını deneyeceğim. Ankara'da oturuyorum. Dışkısı normal, gösterildiği gibi sindiriminde bir problem yok sanırım. Mevsimsel bir döküntü olduğunu söylediler. Çay ile temizleyebilirsiniz, içiniz rahat değilse dediler. Birkaç vitamin tavsiye ettiler, bir de kum.

Sipariş verdiğim ürünler:

• Versele Laga Tüm Kuşlarınız İçin Gritli - Mercan Kırıklı Kuş Kumu
  • Röhnfried Entrobac Probiyotik Takviyesi
  • Röhnfried Gervit-W Multivitamin Takviyesi

Ben gözünden bahsetmiyorum, ağzını şapırdatması normal değil. Karaciğerle ilgili sıkıntı olabilir, röntgen çektirin.

Ankara için Bağlıca PetHekim Veteriner kliniği var(Etimesgut), Uğur Veteriner Kliniği (Çankaya) var kuşlar için tavsiye edilen klinikler.

Geri