Muhabbet kuşumun gözü kaşınıyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Segea
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Segea

Yeni Üye
Muhabbet kuşum bugün kafesteki arkadaşını kaybetti. Arkadaşı anlayamadığımız bir sebepten kanlar içinde öldü. Ardından mavişi yanımıza aldık ve onunla biraz zaman geçirdik ama bu süre içinde sol gözü bu hale geldi. İlk başlarda elim ıslakken ona değmiştim ondan sandım ama geçmedi ve şu an maviş sürekli orayı kaşıyor. Normalden daha durgun halde ve kaşınıyor. İlk defa bir kuş kaybettim bu yüzden durgun olması normal ki bilmiyorum. Depresyona girip ölmesini istemiyorum. Ailem bir kuş için veterinere gidecek tipler de değil kendimce evde bir şeyler yapmam ya da eczaneden bir şeyler almam lazım sanırım. Ama ne yapacağımı bilmiyorum

Gözleri böyle ve normalde kendini asla elletmezken sol tarafını kaşıtıyor ve elime kolayca geliyor

Hapşırma varsa göz nezlesi olmuştur Gentagut damla alıp gözüne damlatabilirsin suyuna da kekik çayı yapıp koyabilirsin. Sarımsaklı şu da yapabilirsin doğal antibiyotik evde yapılacak başka şey aklıma gelmiyor

Hapşırma varsa göz nezlesi olmuştur Gentagut damla alıp gözüne damlatabilirsin suyuna da kekik çayı yapıp koyabilirsin. Sarımsaklı şu da yapabilirsin doğal antibiyotik evde yapılacak başka şey aklıma gelmiyor
Yardım için çok teşekkürler kuşumun gözü düzeldi şu an keyfi yerinde

Geri