Muhabbet kuşumun cinsiyeti nedir?

zehrags1990

Yeni Üye
Arkadaşlar grubunuzda yeniyim size cinsiyetini soracaktım 2 aylık mavisim var ceresi Açık mavi renginde bn dışı diye supheleniyrm ben sadece erkek istedim adam erkek diye verdi sizce disimi erkekmi? Cevaplarsaniz sevinirim
FB_IMG_1494750569627.jpg

Son düzenleme:
Erkek kuşunuz tereddüt etmeyin. Gördüğüm kadarı ile burun deliklerinin etrafında belli belirsiz beyazlık var. Dişi olsa idi delik erafındaki beyazlık dağa fazla dikkat çekerdi.

Erkek kuşunuz tereddüt etmeyin. Gördüğüm kadarı ile burun deliklerinin etrafında belli belirsiz beyazlık var. Dişi olsa idi delik erafındaki beyazlık dağa fazla dikkat çekerdi.
kardeşim merhaba,ilk kez kuş besliyorum,resim görünürse benim kuşu alalı iki hafta oldu,petshopdan aldığımda kırk günlük dediler,birde erkek dediler sizce bu kuş eve geldiği süre ile toplamda 2 aylık ve erkemidir
IMG_20170515_001106.jpg

kardeşim merhaba,ilk kez kuş besliyorum,resim görünürse benim kuşu alalı iki hafta oldu,petshopdan aldığımda kırk günlük dediler,birde erkek dediler sizce bu kuş eve geldiği süre ile toplamda 2 aylık ve erkemidirEkli dosyayı görüntüle 11418
Cereyi yakından görmek lazım. Kendi konunuzu açsanız daha iyi bence. Aynı konuda birden farklı kişinin farklı konularda sordukları soruları cevapladığınızda kimin derdi neydi ne sormuştu diye kafa karışıyor. Her seferinde tüm konuyu baştan okumak gerekiyor

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Inşallah ilerde disi olmaz istemem ben Maviş bana alışkın ama hiç ele gelmiyr benden kaciyr isiriyr sadece elimdeki şeyleri görünce geliyr mavişimin davranışları beni korkuttu

Cereyi yakından görmek lazım. Kendi konunuzu açsanız daha iyi bence. Aynı konuda birden farklı kişinin farklı konularda sordukları soruları cevapladığınızda kimin derdi neydi ne sormuştu diye kafa karışıyor. Her seferinde tüm konuyu baştan okumak gerekiyor

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Cere derken çene mi demek istediniz

bu resimler yeterli mi yeniden çekeyim mi

Cinsiyetten ziyade kanadında bir sorun mu var? bir kanadı düşük duruyor?

Cinsiyetten ziyade kanadında bir sorun mu var? bir kanadı düşük duruyor?
cumartesi veterinere götürdüm, veterenier hanım kanadında sıkıntı yok,vitamin eksikliği dedi,iğne içinde ilaç verdi suyuna damlatın dedi,şimdilik sıkıntısı yok,kanadından korktum götürdüm iyiki bir şeyi çıkmadı,incinme için dediğim ilacı verdi,suyuna damlatıyoruz

cumartesi veterinere götürdüm, veterenier hanım kanadında sıkıntı yok,vitamin eksikliği dedi,iğne içinde ilaç verdi suyuna damlatın dedi,şimdilik sıkıntısı yok,kanadından korktum götürdüm iyiki bir şeyi çıkmadı,incinme için dediğim ilacı verdi,suyuna damlatıyoruz

Kullanın bakalım. B vitamini ve kalsiyum desteğine ihtiyacı olabilir. Veterinere bir sorun.

şimdi en yakın resmi çektim, gerçekten dişi mi erkek mi

Ekli dosyalar

• IMG_20170515_184841.jpg
    IMG_20170515_184841.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 11
  • IMG_20170515_193030.jpg
    IMG_20170515_193030.jpg
    2.6 MB · Görüntüleme: 11
Geri