Muhabbet kuşumun ceresinde beyazlık

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan krolas
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Şakanın yeri değil kardeşim telefonu yakın tutunca kaçıyor mecbur uzaktan büyütüp çekmek zorunda kaldım.
Şaka yapmıyorum ki. Soru soruyor iseniz anlaşılır ve net şekilde bilgi paylaşmalısınız. Bu fotoğraftan kim ne anlasın.. Net bir foto atın ki görelim.

Diğerine nazaran daha iyi. Burun deliği kapanmış bu yeterli solunuma engel.
Mama falan verdi iseniz ve mama o kısma bulaştı ise ve temizlemediyseniz tabaka oluşmuş olabilir. Hafif ılık bir su hazırlayın temiz bir bezi içine sokup ıslatın sonra bezi sıkın ve kuşun burun deliği olan kısma nazikçe bezi sürün çıkabilen bir şey ise çıkar ve burun deliği açılır.

Kuşta mantar var mı tam anlayamıyorum fotoya göre belki o da kapatmış olabilir. Evde yapamazsınız kanatlı kuş veterinerine götürün veteriner mudahele eder.
Yaşadığınız yeri söylerseniz kanatlı veterineri tavsiye edebiliriz varsa.

Diğerine nazaran daha iyi. Burun deliği kapanmış bu yeterli solunuma engel.
Mama falan verdi iseniz ve mama o kısma bulaştı ise ve temizlemediyseniz tabaka oluşmuş olabilir. Hafif ılık bir su hazırlayın temiz bir bezi içine sokup ıslatın sonra bezi sıkın ve kuşun burun deliği olan kısma nazikçe bezi sürün çıkabilen bir şey ise çıkar ve burun deliği açılır.

Kuşta mantar var mı tam anlayamıyorum fotoya göre belki o da kapatmış olabilir. Evde yapamazsınız kanatlı kuş veterinerine götürün veteriner mudahele eder.
Yaşadığınız yeri söylerseniz kanatlı veterineri tavsiye edebiliriz varsa.
Bursa/Gürsu Kurtuluş Mah.

Geri