Muhabbet kuşumun bir kanadı aşağıda duruyor!!!

Mubiş06limon

Yeni Üye
Merhaba ben muhabbet kuşumu daha 1 gün önce aldım alırken orada çok canlı ve hareketliydi.Kanadının böyle olduğunu orda fark etmemiştim.Geldiğinden beri hiç hareket etmiyor ve tek kanadı aşağıda duruyor.Sizce bu kadar aşağıda durması bir sorunmu? Şimdiden teşekkür ederim...

Tekrar erkledim şuan gözüküyormu acaba? Bazende iki kanadının birden aşağıda olduğunu gördüm.Evde salamıyorumda yeni olduğu için ama dün orda salma kafeste ordan oraya uçup duruyordu pek hareketliydi.Umarım sorunu yoktur.Sadece bi kere yem yedi zaten hala suyuna ve yemine dokunmuyo aynı tünekte takılıyo kıpırdamadan:(

Ekli dosyalar

• 20210714_094500-min.jpg
    20210714_094500-min.jpg
    709.3 KB · Görüntüleme: 70
  • 20210714_094406-min.jpg
    20210714_094406-min.jpg
    782.7 KB · Görüntüleme: 70
  • 20210714_094348-min.jpg
    20210714_094348-min.jpg
    716.2 KB · Görüntüleme: 69
Yavrularda bu tarz durumlar görülebiliyor, kuşkunuz kaç aylık, kanadını kendi kendine toplayabiliyor mu, omuzdan kaldırma yani gerinme hareketini yapabiliyor mu, uyku halindeyken mi düşürüyor kanadını, şuan eve yeni geldiği için yem yememesi su içmemesi normal bir kaç güne hareketlenir umarım, sorularıma yanıt verin dönüş yapacağım :)

Yavrularda bu tarz durumlar görülebiliyor, kuşkunuz kaç aylık, kanadını kendi kendine toplayabiliyor mu, omuzdan kaldırma yani gerinme hareketini yapabiliyor mu, uyku halindeyken mi düşürüyor kanadını, şuan eve yeni geldiği için yem yememesi su içmemesi normal bir kaç güne hareketlenir umarım, sorularıma yanıt verin dönüş yapacağım :)
En fazla 2.5 aylık dediler bana.Evet gerinme vs.yapabiliyor.Şuanda da olması gerektiği gibi düz duruyor mesela.Bende hareketlenmesini umuyorum:) Bide şöyle bir sorun oldu onu fark ettim kakası poposunda birikmişti ben temizlemeye çalıştım ama çokta korkutmamak için çok zorlamadım çünkü yakalayamıyorum.Kendisinin temizlediğini gördüm ve temizler temizlemez baya bir dışkı boşaldı yeşil renkte bir anda.Şuan takip ediyorum diğer dışkıları nasıl olacak diye.Alırken poposu tertemizdi stresten kaynaklanabilirmi acaba bu durum gecede hiç dışkı yapmamıştı:(

En fazla 2.5 aylık dediler bana.Evet gerinme vs.yapabiliyor.Şuanda da olması gerektiği gibi düz duruyor mesela.Bende hareketlenmesini umuyorum:) Bide şöyle bir sorun oldu onu fark ettim kakası poposunda birikmişti ben temizlemeye çalıştım ama çokta korkutmamak için çok zorlamadım çünkü yakalayamıyorum.Kendisinin temizlediğini gördüm ve temizler temizlemez baya bir dışkı boşaldı yeşil renkte bir anda.Şuan takip ediyorum diğer dışkıları nasıl olacak diye.Alırken poposu tertemizdi stresten kaynaklanabilirmi acaba bu durum gecede hiç dışkı yapmamıştı:(
Biraz daha gözlem yapın kabız olmuşsa, ona göre bişeyler vermelisiniz, anlık bir durumda olabilir dışkı değişikliği yem yememe su içmeme olabiliyor yeni gelen kuşlarda, siz yinede yeni yapılmış dışkı fotoğrafı atın bakalım sorun var mı yok mu

Geri