Muhabbet kuşumun ayağı yandı

Rai

Yeni Üye
Muhabbet kuşum bir tek ayağını sanıyorum kaynayan çaydanlıktaki suya soktu. Çok girmesede biraz yandı. Kolumuzun üstüne soğuk su döküp gezinmesini sağladık. Onu tutup ayağına tuzlu su döktük. Bir süre tüyleri ile ayağını örttü ve sanırım yaladı. Şu an daha iyi gibi kafesinde konuşuyor ve zili ile oynuyor ama durup durup ayağı ile de ilgileniyor. Az önce geldi ve elimden meyve yedi gitti çok bir şeyi yok gibi ama yine de canı yandı. Ayağı çok zarar görse şu an hasta gibi olurdu diye düşünüyorum. Bastıkça acıyor olabilir tabi. Sabah veterinere götürebilirim ama şu anlık yapabileceğim bir şey var mı?

Gecmis olsun oncelikle. Gerekli seyleri bence yapmışsınız. Sabah veterinere gitmiycek olsanız krem önerirdim ama büyük ihtimalle o reçete de yazacaktır.

Insallah diyelim. Keyfi yerindeyse ve ayağı üzerine basabiliyorsa sorun yok. Zamanla daha da iyi olur. Keyifli hobiler

Anlık olarak terramycn ya da bepanthol krem sürebilirsiniz. Tuzlu su daha çok yakar. Keşke onu yapmasaydınız. Veterinere gittiğinizde hangi kremi verdiğini paylaşırsanız iyi olur. Geçmiş olsun.

Geri