Muhabbet kuşuma eş alayım mı?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Sirtan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sirtan

Yeni Üye
Kuşum 2-2,5 yaşında onun yanına bir dişi kuş alayım mı?Eğer alırsam kuşkarın bana olan ilgileri kesilir mi?Sadece birbirleriyle mi ilgilenirler?

Eğer bu zamana kadar hep insanlarla birarada kalmışsa, eş tutmama, dişiyle ilgilenmeme de olabilir. Denemeden bilemezsiniz

Eğer bu zamana kadar hep insanlarla birarada kalmışsa, eş tutmama, dişiyle ilgilenmeme de olabilir. Denemeden bilemezsiniz
Yalan yok kuşla çok ilgilenmemiştim.Adam akıllı yeni ilgilenmeye başladım.Artık elime geliyor kafesten çıkarınca benden kaçmıyıp yanımda duruyor.Yanına dişi kuş alırsan benden ilgiisini tamamen keser mi

Bu aslında kuştan kuşa değişir tam net bir şey söylemek mümkün değil ben dişi kuşuma 1 yaşındayken eş aldım bana baya alışıktı hiç ısırmazdı ama şimdi yine bana geliyor felan ama çok kötü ısırmaya başladı.

Peki eğer aldığım kuşla 2-3 ay sonra eş tutarlarsa yumurtlarlarmı?

Bu aslında kuştan kuşa değişir tam net bir şey söylemek mümkün değil ben dişi kuşuma 1 yaşındayken eş aldım bana baya alışıktı hiç ısırmazdı ama şimdi yine bana geliyor felan ama çok kötü ısırmaya başladı.
Dişi kuş aldıktan 2-3 ay sonra eş tutarlarsa dişi kuş hemen yumurtlar mı?

Dişi kuş aldıktan 2-3 ay sonra eş tutarlarsa dişi kuş hemen yumurtlar mı?
Ne zaman yımurtlayacakları önceden bilinmiyor ama eş olurlarsa olabilir Tabiki de.Size olan ilgisi azalır çünkü kendi türünden onu anlayan bir arkadaşı olmuş olacak.Bence öylesi daha iyi.Yavruları olur,doğasında olanı yaşar...

Geri