Muhabbet kuşum yem yemiyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Reyhan91
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Reyhan91

Meraklı Üye
Arkadaşlar merhaba, dişi kuşum yem yememeye başladı kontrol ettiğimde bomboş. Erkek yiyor ama dişi yemiyor. Yakın bir zamanda dişiyi dinlendirmek amacıyla yuvalığı çıkarmıştım strese girmiş olabilir mi? Yemlerini değiştirmedim aynı yem ama yemiyor yardımcı olabilir misiniz

Takmayın ama mutlaka gözlemleyin. Farklı mama tarifleri mevcut internette, onlardan yapın. Deneyin.

Elinizle bir adet yem alıp kafesin dış tarafından ona doğru uzatın. Benimki de yemiyordu ama tek tek uzatınca gagasını uzatıp alıyordu. Böyle böyle en azından 10-15 tane yediriyordum.

Elinizle bir adet yem alıp kafesin dış tarafından ona doğru uzatın. Benimki de yemiyordu ama tek tek uzatınca gagasını uzatıp alıyordu. Böyle böyle en azından 10-15 tane yediriyordum.
Ben de antibiyotik kullanırken istahi azalmışti doğru düzgün yemiyordu dediğin gibi yapıyordum ben uzatınca dayanamayıp hadi bitane daha diye yiyordu ne kadar yese kâr.

yuvalıktan dolayı üzgündür. 2 gün sonra kendine gelir. salatalık falan soyup verin. yeşil görünce dayanamaz

yuvalıktan dolayı üzgündür. 2 gün sonra kendine gelir. salatalık falan soyup verin. yeşil görünce dayanamaz
Yuvalığı çıkaralı 1 ayı geçti hala yemiyor sadece geceleri yiyor tüm gün kursağı böyle yapışmış oluyor bomboş çok üzgünüm:(

Geri