Muhabbet kuşum yem kusuyor ve halsiz

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Jonas
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Etiketler Etiketler
    kusma

Jonas

Yeni Üye
Bugün kuşum yem kusmaya başladı sabah hiç birşey yoktu dün banyo yaptırdık acaba ondan olabilirmi ve tedavisi nedir acaba yardım ederseniz çok sevinirim.

Ekli dosyalar

• 15352807488322352202037831867853.jpg
    15352807488322352202037831867853.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 202
Yavru beslemek ya da dişiye yem kusma isteğinden dolayı olabilir. Biraz gözlemleyin anormal bir durum göze çarparsa duruma göre önlem almanız gerekebilir.

Yavru beslemek ya da dişiye yem kusma isteğinden dolayı olabilir. Biraz gözlemleyin anormal bir durum göze çarparsa duruma göre önlem almanız gerekebilir.
Hayır öyle değil biliyorum aynaya falan kusmasından farklı kafasını sallayıp etrafa yem saçıyor

Hayır öyle değil biliyorum aynaya falan kusmasından farklı kafasını sallayıp etrafa yem saçıyor
Ben hiç böyle bir durumla karşılaşmadım. Karşılaşanlar varsa elbette yardımcı olacaklardır. Ancak bir video ve resim paylaşsanız. Her şey daha net olabilir.

Dışkısı ne zamandır böyle? Suluğuna 4 5 damla kadar elma sirkesi damlatın.

Kuşun dış görünümünden bile hasta olduğu belli oluyor. Dışkı da normal durmuyor. Aç kalmasın yem yemesine özen gösterin yazıldığı gibi suluğundaki tam dolu suyuna 5 damla elma sirkesi damlatın. Veterinere gidin.

Geri