Muhabbet kuşum yana doğru eğilip kusuyor

erdmars28

Yeni Üye
Bir kaç haftadır yana doğru eğilip kusma hareketi yapıyordu ama bugün parmağıma kusarken beyaz köpüklü bi sıvı kustu kuşum hastamı tedavisi varmı bilen varsa yardımcı olursa cok mutlu olurum

Kuşunuzun 6-7 adet, Peçete üzerine yeni yaptığı dışkı fotoğrafı ile genel durumunu gösteren videosunun linkini gönderin bir bakalım. Kusma anının videosu da olsun

Kuşunuzun iştah ve enerji durumu nedir, dışkıları nasıl foto atın. Kusmuğu veya ağzı kötü kokuyor mu.. Kuş kaç gr ağırlığında?
Temizliğe dikkat ediyor musunuz? Ekmek bisküvi çeşme suyu gibi şeyler veriyor musunuz? Kuşun güncel videosunu paylaşır mısınız?
Foto için hizliresimcom sitesini,video için streamable isimli siteyi kullanabilirsiniz buraya linki paylaşın.

Kuşunuzun iştah ve enerji durumu nedir, dışkıları nasıl foto atın. Kusmuğu veya ağzı kötü kokuyor mu.. Kuş kaç gr ağırlığında?
Temizliğe dikkat ediyor musunuz? Ekmek bisküvi çeşme suyu gibi şeyler veriyor musunuz? Kuşun güncel videosunu paylaşır mısınız?
Foto için hizliresimcom sitesini,video için streamable isimli siteyi kullanabilirsiniz buraya linki paylaşın.
Kuşum gayet enerjik yerinde durmuyor yemi suyuda yiyor suyunu 2-3 günde bir değiştiriyorum yemiyle birlikte (içme suyu koyuyorum) ekmek vs. zaten yemiyor korkuyor ağırlığını tartmak için tartım yok dışkısında şu an atamıyorum ama kapalı yeşil ve beyaz rengi

Tircomonas olabilir. Hemen yapabiliyorsanız ağzına bir damla sirke damlatın ama yuttuğundan emin olun. Ayrıca yarım suluğa bir çay kaşığı sirke koyarak başlayın 2 gün sonra gelişmeleri yazın. Tercihen beyaz sirke

Geri